Liepājnieku ansamblis uz skatuves joprojām ir ļoti saliedēts, ekspresīvs un enerģētisks. Neviena mazā lomiņa netiek atstāta novārtā un spēles gaitā neizslīd no partneru uzmanības loka. Aktieriskajās izpausmēs joprojām ir samanāms iztēles svaigums un tēlu rīcība uz skatuves nekad nezaudē savu saturu. Līdzīgi daudziem citiem režisoriem Viesturs Meikšāns šo liepājnieku fenomenu ir sajutis, novērtējis un pratis lieliski izmantot savas krāšņās portretu galerijas atdzīvināšanai. — Normunds Akots (“Kultūrzīmes” / “Portreti. Vilki un avis”)


DIVI A.ČEHOVA JOKI

3804Antons Čehovs
viencēlieni “JUBILEJA” un “LĀCIS”
Režisori – Vītauts un Velta Anuži

“Jubileja” ir groteska par haosu, kuru ap sevi negribēdami rada cilvēki nepareizā vietā un laikā kļūdoties, savukārt “Lācis” ir liriska komēdija, kurā visas nebūšanas veiksmīgi atrisinās.

2006. gada septembrī studijas Klaipēdas Universitātē uzsāka pirmais latviešu aktiermeistarības kurss – topošie Liepājas teātra aktieri. Šī izrāde ir viņu pirmais diplomdarbs, pirmā nopietnā uzstāšanās uz Liepājas teātra skatuves.

Lomās:  Sandis Pēcis, Signe Ruicēna, Rolands Beķeris, Everita Pjata, Gatis Maļiks, Ilze Šiškina, Kaspars Kārkliņš, Mārtiņš Kalita, Agnese Jēkabsone

Scenogrāfs – Rūdolfs Bekičs
Kostīmu māksliniece – Liene Rolšteina

PIRMIZRĀDE 2009. GADA 14. MAIJĀ

JUBILEJA

Foto – Krista Burāne

LĀCIS

Foto – Krista Burāne

 1. Artūrs says:

  Iepazīstoties teātra izrāžu fotogalerijā, izrāde ļoti atgādina, zināmā līdzība, no izrādes CV (Tēvocis Vaņa), bet varbūt reāli noskatoties 14. novembrī šo izrādi, man būs cits viedoklis.

 2. liena says:

  biju maijaa!dikti patika!iesaku!jaunie – malachi!

 3. oksana says:

  izraadei nav ne mazaakais sakars ar cv (teevoci vanju) ..vieniigaa liidziiba ir autors…

 4. jons says:

  abi ir lietuvieši? 😀

 5. oksana says:

  Antons Chehovs nav lietuvietis…tas ir krievu klasikjis…. 😀

 6. zingrida says:

  rezjisori ir lietuvieshi!

 1. Šim rakstam vēl nav nevienas atsauces.

Lai pievienot komentāru