Jaunais aktieris Rolands Beķeris savā talanta mirdzumā pārliecina, ka tiešām ir sprīdi tuvāk debesīm, nevis sprīdi pastiepies no zemes. Lai vai kāds ir teiciena līdzšinējais lietojums, Sprīdīša sirds liepājnieka Beķera sniegumā tiešām ir kā dimanta oliņa, no kuras noskalots viss melnais. Artistisks, izteiksmīgs, precīzs un tiešs – pārliecinoši dabisks tēls, kurš savā naivumā nav lētticīgs, savā spītībā nav stūrgalvīgs, veiklībā nav paviršs un uzņēmībā nav pārcenties. — Ilze Kļaviņa (“Kultūrzīmes” / “Sprīdītis”)


Atklāts “Spēlmaņu Nakts 2015/2016” skatītāju balsojums!

spelmanu-nakts26.oktobra pēcpusdienā atklāts ikgadējais Gada balvas teātrī “Spēlmaņu Nakts” skatītāju balsojums.

23. novembrī, atzīmējot teātra mākslinieku pagājušās sezonas sasniegumus, notiks jau 23. “Spēlmaņu Nakts” balvu pasniegšanas ceremonija. Šogad teātra svētkus apvienos ar Eduarda Smiļģa 130 gadu jubileju, atceroties ievērojamā režisora un aktiera, izrādes tapšanas haosa pārvaldītāja, radošo lidojumu dzīvē un uz skatuves. Jau ceturto gadu šīs norises notiek kopā ar mecenātu Borisa un Ināras Teterevu atbalstu.

Kā ierasts, savu viedokli par aizvadītās sezonas labākajām izrādēm, aktieriem un aktrisēm
varēs paust arī teātra skatītāji, piedaloties balsojumā teātros un internetā. Balsojuma kastes būs pieejamas 11 teātros visā Latvijā – Latvijas Nacionālajā teātrī, Dailes teātrī, Jaunajā Rīgas teātrī, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī, Valmieras Drāmas teātrī, Liepājas teātrī, Daugavpils teātrī, Leļļu teātrī, Latvijas Nacionālajā operā, Dirty Deal Teatro un Ģertrūdes ielas teātrī.

Elektroniski iespējams nobalsot „Spēlmaņu nakts” oficiālajā interneta vietnē spelmanunakts.lv, kā arī Teātris.zip un portālā TVNET.

Balsošanu paredzēts noslēgt 20. novembrī plkst. 23:59, lai jau 21. novembrī tiktu veikta izloze, kādam no balsojuma dalībniekiem sniedzot iespēju iegūt savā īpašumā ielūgumu 2 personām uz “Spēlmaņu Nakts” balvu pasniegšanas ceremoniju 23. novembrī, savukārt tiem , kas balsojuši teātros, būs iespēja laimēt biļetes uz Latvijas teātru izrādēm.

Visi teātra interesenti, kuriem vēl nav izdevies noskatīties kādu no šosezon nominētajām izrādēm, ir laipni aicināti apmeklēt “Spēlmaņu Nakts” labāko izrāžo skati. Ar skates programmu var iepazīties www.spelmanunakts.lv/skates-programma.

Gada balvas teātrī “Spēlmaņu nakts 2015 / 2016” norises atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, Latvijas Republikas Kultūras ministrija un Rīgas dome.

Lai pievienot komentāru