Šī nu ir tā reizi, kad izsmalcinātais teātra eksperiments un tā jēga/bezjēga jāizvērtē katram pašam. Man bija ļoti interesanti.

— Henrieta Verhoustinska (“Kultūras Diena” / “Stavangera. Pulp people”)

DEKAMERONS SPA STILĀ

spa_mazaPIKANTI STĀSTI
pēc F. Veldones romāna motīviem
Režisors – Dž.Dž.Džilindžers

Ziemassvētku laikā kādā prestižā SPA ierodas sešas sievietes, kas, atpūšoties džakuzi un tukšojot vienu šampanieša glāzi pēc otras, atklāj savas dzīves noslēpumus. Viņu vidū ir gan neiroķirurģe, kurai ir doktora grāds, bet kura nespēj satikt savu īsto vīrieti, gan lektore, kurai stresa gadījumā pulss sasniedz 200 sitienus minūtē.

Lomās:
Džeisons – Marģers Eglinskis vai Kaspars Kārkliņš
SPA apkalpojošais personāls – Edgars Ozoliņš, Gatis Maliks, Mārtiņš Kalita, Rolands Beķeris, Sandis Pēcis, Viktors Ellers

Mirjamas stāsts
Mirjama (lektore) – Everita Pjata
Taksists – Rolands Beķeris

Dorlinas stāsts
Dorlina (manikīre) – Ilze Jura

Šimmeres stāsts
Šimmere (neiroķirurģe) – Signe Ruicēna
Spārkla – Agnese Jēkabsone
Deivs – Mārtiņš Kalita
Pits – Viktors Ellers
Valērija – Ilze Jura

Mairas stāsts
Maira – Anete Berķe
Lūkass – Edgars Ozoliņš
Vera – Signe Ruicēna

Tesas stāsts
Tesa (mācītāja sieva) – Agnese Jēkabsone
Tims – Sandis Pēcis
Dakteris – Rolands Beķeris

Dženisas stāsts
Dženisa – Inese Kučinska
Harijs – Gatis Maliks
Elīza – Everita Pjata
Māte – Anete Berķe
Tēvs – Mārtiņš Kalita

Scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis
Kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa
Horeogrāfe – Inga Krasovska
Gaismu mākslinieks – Mārtiņš Feldmanis
Tulkojis Raimonds Rupeiks

Izrādē izmantota grupas „RYGA” oriģinālkompozīcija „Tits”.

Pirmizrāde 2014. gada 25. aprīlī

ATSAUKSMES par izrādi:
Džilindžera “Dekamerons spa stilā” ar sapni par realitāti – Līvijas Dūmiņas recenzija laikrakstā “Neatkarīgā”

Foto – Ziedonis Safronovs

 1. zuze says:

  Izrāde patika! Īsta sieviešu izrāde atpūtai. Nekāds mākslas šedevrs gan nav 🙂 un baigo domu arī nav vērts meklēt, bet draudzeņu kompānijā (pirms tam izdzerot glāzi šampanieša) apmeklējot izrādi, vakars būs izdevies! 🙂

 2. Laura says:

  Super! Mūzika, tērpi, horeogrāfija – viss patika. Varbūt vairāk patiks jauniešiem, jo izrādes noslēgums uzkurina uz tālāku vakara baudīšanu.

 3. Liepājnieks says:

  Izrāde forša, ļoti gribētos iegādāties soudtracku “Tits” baigi labais….klubos varētu pat aiziet kā šīs vasaras hīts.

 4. aktrise says:

  daudzslāņaina izrāde. var smieties par jokiem un kaifot par perfekti iestudēto pupu deju, bet var rakt dziļāk un atklāt satīrisku un diezgan precīzu sabiedrības spoguli. gaidām recenzijas!

 5. Artūrs says:

  Pirmizrāde šoreiz un diemžēl ļoti nepatika un garlaicīga!

 6. Maija says:

  Super izrāde! Dzirkstoša, stilīga, eleganta. Izcilas dejas, skaista scenogrāfija un kostīmi. Aktrises kā modeles! Prieks un kvalitatīva atpūta.

 7. skatitaja says:

  Patika atmosfēra,spa,atpūta,feinie puiši-spa darbinieki ,kas gādāja par dāmu labsajūtu! Bet dāmu stāstītie stāsti varbūt bija dažreiz mazliet pikanti,bet diezgan garlaicīgi!!! Tā deja bija ekselenta,varētu pat būt kluba hīts!!!:)

 8. Ed says:

  Kārtējā tipiskā Džilindžera izrāde, no kuras neko īpaši dziļu un saturīgu nav ko gaidīt. Vienīgā bauda no izrādes – aktrišu izcilie augumi. Ieteiktu administrācijai uzlikt vecuma ierobežojumu izrādei.

 9. Žanna says:

  Ļoti skaists skatuves noformējums, skaisti tērpi, estētiski baudāmas aktrises. Stāsti garlaicīgi. Burvīga deja un šoreiz vismaz padomāts arī par dāmām un bija redzams kāds fantāziju raisošs vīriešu plikums arī.

 10. Iveta says:

  Izrāde šoreiz ļoti nepatika.Vulgāra,primitīvi stāsti. Īpaši ,ja izrādi apmeklēju ar savu 18 g.v.dēlu!
  Bet tērpi, dekorācijas,dejas un aktieru spēle ,protams,bija ļoti laba.

 11. No Vidzemes augstienes says:

  Pilnīgs pašdarbnieku kolektīvs, tekstus sāk sacerēt jau paši, kas būs tālāk? Man radies tāds jautājums, vai bez Džilindžera vairāk neviena cita režisora nav? Vai aktieri paši nejūtas neērti, teju katrā otrajā izrādē runāt par locekli un seksu? Nē, man kompleksu nav, nē man nav neērti, man tikai žēl ir šo aktierīšu, kuri aprobežojas ar ”ja ir ko rādīt, kāpēc nerādīt” un diemžēl smadzenītes ir par knapu, lai iestudētu kaut ko intelektuālāku un dziļāku. Nokāpiet no saviem augstumiem un lūdzu aktieriem apmeklēt vēl kādu akreditētu augstskolu!

 12. No Vidzemes augstienes says:

  Jā,un par aktrišu augumiem – cik cilvēku, tik viedokļu, neproporcionālas visas. Un man neskauž (ja kas :)).

 13. skatītaja says:

  Gribētos zināt , cik proporcionāli augumi tad ir Vidzemes augstienē!!!??!:)) Lai nu kas,augumi Liepājas aktrisēm ir skaisti!!! Sevišķi Inesei Kučinskai,kurai jau kādu laiciņu nav vairs 18 !!!:)) Mums,liepājniecēm ,ar pašapziņu viss kārtībā,ko nevarētu teikt par Vidzemes augstienes daiļavu,kurai jānoliek citas,lai pati justos labāk un sazin kādi pašai kompleksi!!!

 14. Dace says:

  Zināmā mērā es pievienojos No Vidzemes augstienes sacītajam- izrāde garlaicīga, paredzama, humors muļķīgs….Dekorācijas labas, aktrises arī- skaistas, bet nu jēga tai izrādei nekāda….Pirmo reizi teātra apmeklējuma laikā skaitīju lampiņas griestos…..
  Nu jā, un tā pārspīlēta seksa un locekļu pieminēšana drusku sāk kaitināt…kā teikt: kas par daudz , tas par sliktu….
  P.s. līdzīgas sajūtas bija apmeklējot Teātra dienai veltīto koncertu: pilnīgi garām; tradicionālā latviešu čīkstēšana, muļķīgie neizdevušies jociņi. Sajūta tāda, ka, pasarg Dievs, neļaujiet režisoriem pašiem domāt šos uzvedumus! Viņi var paņemt gatavu lugu un iestudēt, jau ar gataviem dialogiem utt….jo pašiem izdomāt ir ļoti, ļoti grūti!

 15. Marta says:

  Izrāde ļoti patika! Varbūt vietām par daudz runāja, bet kopumā ļoti labi. Dziesmu nevarēju dabūt no galvas laukā un ilgi meklēju YouTube 😀 žēl, ka viņu nevar nekur paklausīties, tiešām varētu būt hits!

 16. Iveta says:

  Arī dzīvoju Vidzemes augstienē, taču vēl smadzenes neesmu apsaldējusi, lai sāktu domāt, ka teātra repertuāru izvēlas , kā te teikts, šie aktierīši, arī lugu tekstus sacer viņi paši un pabīdot režisoru malā , kā iestudēt un ko rādīt un nerādīt arī izlemj viņi. Silti ieteiktu, ja strādājat kaut kur, aizejiet pie uzņēmuma īpašnieka un sakiet, ka tagad te visu lemsiet, saulainu taciņu.

 17. Elīna says:

  Mums ļoti, ļoti patika! Ļoti forša “vieglā” izklaide ar lieliskajiem jaunajiem aktieriem:)

 18. Marta A. says:

  Sasmējos par vidzemes augstienes komentāru, kā var iet uz izrādi, kur ir teikts : “PIKANTI stāsti” un pēc tam teikt, ka izrāde nebija ar dziļu domu?! Labrīt, arī teātrī ir dažādu žanru izrādes.
  Aizgāju, noskatījos, man ļoti patika, ar humora izjūtu man viss ir kārtībā. Aktrisēm ar augumu viss vislabākajā kārtībā! apbrīnoju, kā viņām pietiek laika, lai uzturētu savi formā.

  Tērpi izrādē ļoti skaisti, aktrises E.Pjatas kleitiņa super!
  🙂

  Izrādes foršam un patīkamam vakaram! 🙂

  P.S. …Un īsta nekaunīga Patiesība. (Ja grib tā paīstam uzķert domu)

 19. Dace says:

  Izrāde ĻOTI PATIKA! Apbrīnoju mūsu aktierus – labi izskatās, spēlē, dejo dzied! MALAČI!!!!

 20. Agnese says:

  Izrāde normāla-parasts meiteņu tusiņš.Atpūtos.

 21. Vala says:

  Izrāde nevisai.Traucē nekorektie izteicieni…
  Bet tērpi, dejas un aktieru spēle,bija ļoti laba.

 22. Ieva says:

  Ryga – Tits

  ir youtuba – baigi laps 🙂 Sandis Pēcis – baigi laps 🙂

 23. Elza says:

  Piedzīvoju vilšanos…izrādi garlaicīgu padara garie monologi, pie kam aktrisēm ļoti slikta dikcija līdz ar ko teksts nebija saklausāms.Dekorācijas labas, aktrises skaistas,tērpi skaisti,bet ik pa brīdim pieķēru sevi skatāmies griestu greznojumos.Šoreiz vīlos Dž.Dž.Džilindžerā.
  P.S.apmeklēju viesizrādi Rīgā

 1. Šim rakstam vēl nav nevienas atsauces.

Lai pievienot komentāru