E. Dombrovska talants un pieredze ir vairāk nekā pietiekami, lai ātri vien radītu pārliecību, ka viņš ir vienīgais normālais cilvēks šajā marionešu sabiedrībā. — Silvija Radzobe (“Neatkarīgā” // “Sasodītais sarkanais mēness”)


EVERITA PJATA

Dzimusi 1987. gada 1. decembrī

Izglītība:
Klaipēdas Universitāte

Lomas Liepājas teātrī:
2016
Lomas iestudējumā “Mīlestības neprāts” (Ž. Pomrā “Abu Koreju atkalapvienošanās)
Emīlija Liepa – T.Vailders “Mūsu pilsētiņa” R. Bugavičutes versija par Liepāju
2015
Jevlampija – A. Ostrovska “Portreti. Vilki un avis”
Zane – K.Lāča, J. Elsberga, E. Mamajas “Pūt, vējiņi!” pēc Raiņa lugas un latviešu tautasdziesmu motīviem (no 2015. gada augusta)
Lomas K. Bogomolova iestudējumā “Mans Blasters ir izlādējies”
Serpentīna – E.T.A. Hofmaņa “Zelta pods”
Zaķis – G. Landau „Sniegbaltītes skola” (no 2015. gada janvāra)
2014
Vika – J. Pulinovičas “Žanna”
Loreta, Sirdsmiera princese, Neredzamais Bērns – R. Bugavičutes “Bezgalīgo stāstu stāsts”
Kūru meita, lietuviešu meita – Rainis “Indulis un Ārija”
Ketrīna – H. Boičeva “Lielais Getsbijs” (pēc F.S.Ficdžeralda romāna motīviem)
Mirjama (lektore), Elīza – “Dekamerons SPA stilā” pēc F. Veldones romāna motīviem
Žaneta – M. Kamoleti “Boeing, Boeing”
2013
Vendla – D. Šeika, S.Seitera “Pavasara atmoda” pēc F. Vedekinda lugas motīviem
Mirusī māmiņa – “Sprīdītis” pēc A. Brigaderes lugas motīviem
Marlēna, Madeleina, medmāsa – P. Džemsas “Piafa”
Jakobīne – M. Zīverta “Minhauzena precības”
Jauna un eleganta dāma – V. Igo “Lukrēcija Bordžija”
Diāna – E. de Filipo “Filumena Marturano” (Tā precas itālieši)
2012
Made vai Kate (Trubiņa) – “Gogolmogols” pēc N. Vorožbitas darba motīviem
Žaklīna – M. Kamoleti “Pidžama sešiem” (no 2012./2013. gada sezonas)
Stjuarte un krematorijas darbiniece – “Stavangera” (Pulp People) pēc M. Krapivinas lugas motīviem
Lilija – Ē.M. Remarka “Trīs draugi”
Ieviņa – L. Gundara “Advents Silmačos”
2011
Baiba – K.Lāča, J. Elsberga, E. Mamajas “Pūt, vējiņi!” pēc Raiņa lugas un latviešu tautasdziesmu motīviem, 2011./2012. gada “Spēlmaņu nakts” nominācija “Gada jaunā skatuves māksliniece”
Māsa saimniece – R. Kūnija “Ģimenes lietas”
Dzejnieka “sapņu meitene” – A. Čaka “Spēlē, Spēlmani!”
2010
Anita vai Šārku meitene – L. Bernsteina, A. Lorenta, S. Sondheima, Dž. Robina “Vestsaidas stāsts”
Pārsliņa – “Nezinītis” pēc N. Nosova darba “Nezinīša un viņa draugu piedzīvojumi” motīviem
Klengas bērns – R. Blaumaņa “Ugunī”
Beatriče – J. Gruša “Mīla, džezs un velns”
2009
Nastasja Fjodorovna Merčutkina – “Divi A. Čehova joki” (viencēlienā “Jubileja”)

Lomas citos teātros:
Silva – S. Valters “Žurka”, Goda teātris, 2011

Lomas TV:
Līna – “Eņģeļu māja”