Liepājas teātra izrāde izraisa viegli šizofrēniskas sajūtas. Tādu kā personības dalīšanos. Ar prātu ņemot, izrāde nav nevainojama. Pārāk tieša un abstrakta reizē, pārāk didaktiska un dažbrīd ilustratīva, arī drusku naiva varbūt. Bet tajā pašā laikā izrādes enerģētiskais paisuma vilnis ir tik spēcīgs, ka visi kritiskā prāta argumenti tiek burtiski aizskaloti. Un paliek tikai paradoksālā sajūta – nav svarīgi, ko es par to domāju, ja tas uz mani TĀ iedarbojas. — Līga Ulberte (“Kroders.lv” / “1984”)


Iespējams iegādāties Liepājas teātra abonementu 111. sezonai!

Līdz 20. augustam Liepājas teātrī turpinās abonementu maiņa un līdz 3. septembrim jaunu abonementu tirdzniecība uz 111. sezonas izrādēm. Liepājas teātris savu 111. sezonu atklās 9. septembrī, piedāvājot skatītājiem franču dramaturģes Jasmīnas Rezā lugas „Bella Figura” (attiecību diskrētais šarms) iestudējumu Dž.Dž.Džilindžera režijā.

Abonementā iekļauti vēl 4 jauniestudējumi:
H. Ibsens „Heda Gablere” (P. Mārbera skatuves versija), režisore Laura Groza-Ķibere. Pirmizrāde 2017. gada oktobrī;
“Esi sveicināta, bohēma” pēc A. Remesa grāmatu un A Bergmaņa memuāriem, režisors Valdis Lūriņš. Pirmizrāde 2017. gada novembrī;
Moljērs “Mizantrops” (M. Krimpa skatuves versija), režisors Viesturs Meikšāns. Pirmizrāde 2018. gada aprīlī;
D. Volless “Jā vīrs”, režisors Dž.Dž.Džilindžers. Pirmizrāde 2018. gada jūnijā.

Abonementu cenas no 35 līdz 65 eiro. Skolēniem, studentiem, pensionāriem un I/II grupas invalīdiem atlaide 20%. Iespējams iegādāties 1. abonementu (1. pirmizrāde – sestdienās), 2. abonementu (2. pirmizrāde – svētdienās), kā arī no šīs sezonas ieviesto 3. abonementu tiem, kam izrādes izdevīgāk apmeklēt darba dienas vakarā (3. pirmizrāde – otrdienās).

Abonementu īpašniekiem tiks piedāvātas īpašas atlaides Ziemassvētku koncerta apmeklējumam un pārējiem 111. sezonas iestudējumiem, kas nav iekļauti abonementā. Tāpat būs iespējams saņemt 15% atlaidi biļetēm uz iepriekšējās sezonas iestudējumiem.

*Izrāžu nosaukumi un pirmizrāžu datumi var mainīties. Sekojiet līdzi informācijai Liepājas teātra repertuāra bukletos un teātra kasēs.

Lai pievienot komentāru