Šo izrādi uztvēru kā Stavangerā iesāktās tēmas radikālu turpinājumu, kas pievērš uzmanību šodien valdošajai agresijai un destruktīva spēka izpausmēm visapkārt, kas raisa neiecietību, vienaldzību, nocietināšanos. Bija jādomā par dzīvajiem miroņiem, par eksistēšanu pilnasinīgas dzīves vietā, par likteņa un apstākļu varu un cilvēka spējām un atbildību ietekmēt Erosu un Tantosu. — Līvija Dūmiņa (“Neatkarīgā” / “Mans Blasters ir izlādējies”)


INESE KUČINSKA

Dzimusi 1969. gada 22.jūnijā

Izglītība
1990-1993 Liepājas teātra IV studija
No 1993 Liepājas teātra aktrise

Lilitas Bērziņas bavas ieguvēja
2010./2011. sezonas gada “Spēlmaņu nakts” laureāte nominācijā “Gada aktrise”
2010. un 2011. gada “Gada liepājniece”
2006. gada Latvijas Aktieru asociācijas balvas “Āksta cepure” ieguvēja

Lomas Liepājas teātrī:
2016
Natālija Petrovna – I. Turgeņeva “Mēnesis uz laukiem”
Lomas iestudējumā “Mīlestības neprāts” (Ž. Pomrā “Abu Koreju atkalapvienošanās)
Misis Kendala – B. Pomeransa “Ziloņcilvēks”
2015
Murzaveckaja – A. Ostrovska “Portreti. Vilki un avis”
Lomas K. Bogomolova iestudējumā “Mans Blasters ir izlādējies”
Ragana, Ābolu sieva – E.T.A. Hofmaņa “Zelta pods”
2014
Žanna Kirova – J. Pulinovičas “Žanna”
Ārijas māte – Rainis “Indulis un Ārija”
Dženisa – “Dekamerons SPA stilā” pēc F. Veldones romāna motīviem
Tamāra – A. Volodina “Pieci vakari”
2013
Amālija Bālike – B. Brehta “Sasodītais sarkanais mēness” (“Bungas naktī”)
Filumena Marturano – E. de Filipo “Filumena Marturano” (Tā precas itālieši)
2012
Sāra Kalmane – V. Korša “Atsaldētais”
Vijas tante – “Gogolmogols” pēc N. Vorožbitas darba motīviem
Katrīna Ivanovna – L. Andrejeva “Sods un noziegums” (“Katrīna Ivanovna”)
2011
Māte – K.Lāča, J. Elsberga, E. Mamajas “Pūt, vējiņi!” pēc Raiņa lugas un latviešu tautasdziesmu motīviem
Džeina Teita – R. Kūnijs “Ģimenes lietas”
Epa – L. Gundara “Laimesciema podniekdarbnīca”, 2010./2011. gada “Spēlmaņu nakts” BALVA nominācijā “Gada aktrise”
Sieva – K. Šēnhera “Ragana”, 2010./2011. gada “Spēlmaņu nakts” BALVA nominācijā “Gada aktrise”
2010
Vešeriene- R. Blaumaņa “Ugunī”
Berta – P. Rozīša “Ceplis”
Ausma Hanana – G. Grekova “Hanana”, 2009./2010. gada “Spēlmaņu nakts” nominācija”Gada aktrise”
2009
Marija – “Beigta balle” (pēc N. Erdmana lugas “Pašnāvnieks”)
Anna – P. Mārbera “Vēl tuvāk”
Sūzeta – M. Kamoleti “Pidžama sešiem”
Lapsa – pēc afrikāņu tautu pasaku motīviem “Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu”
Valērija – A. Vampilova “Pīļu medības”
2008
Lana, Grieta, Ņina, Mimi, Karlīne – M. Gavrana “Viss par sievietēm”
Filisa – D. Rukšānes “Centrālparks”
Fātima – R. Šimmelpfenniga “Arābu nakts”
2007
Māte – D. Kinga „Killlera dienasgrāmata”
Jeļena Andrejevna – A. Čehova „CV (Tēvocis Vaņa)”
Sniegbaltīte – G. Landau „Sniegbaltītes skola”
2006
Inese – Ž.P.Sartra „Aiz slēgtām durvīm”
Pindacīša – R. Blaumaņa „Skroderdenas Silmačos”
Paola – T. Retigana „Dāma bez kamēlijām”
Žanete – N. Saimona „Pēdējais kvēlais mīlnieks”
2005
Romija – R. Šimmlfenniga „Sieviete nopagātnes”, 2005./2006. gada “Spēlmaņu nakts” nominācija”Gada aktrise”
Rozpetla – A.L. Kopita „Skapī māte tēvu kar, ak, tēvs, nabagatēvs, viņš vairs nenāks šovakar”
2003
Melnā māte – Raiņa, J. Petera „Stikla kalns”, 2002./2003. gada “Spēlmaņu nakts” nominācija”Labākā aktrise”
2002
Ģertrūde – O. Vailda “Ideāls vīrs”
Madara – R. Blaumaņa “Salna pavasarī”, 2002./2003. gada “Spēlmaņu nakts” nominācija”Labākā aktrise”
Ženevjēva – K. Manjē “Blēzs”
Lapsa – A. de Sent-Ekziperī “Mazais princis”
2001
Denīze – E. Zolā “Dāmu paradīze”
Irina – A. Čehova “Trīs māsas”
Madlēna – I. Kosaka, E. Hemingveja “Fiesta” – 2000./2001. gada “Spēlmaņu nakts” nominācija “Labākā aktrise otrā plāna lomā”
2000
Vistiņa Cekulīte – J. Lūsēna, M. Zālītes “Neglītais pīlēns” – 2000./2001. gada “Spēlmaņu nakts” nominācija “Labākā aktrise otrā plāna lomā”
Emīlija – V. Šekspīra “Otello” – 2000./2001. gada “Spēlmaņu nakts” nominācija “Labākā aktrise otrā plāna lomā”
Kramadika – J. Janševska “Precību viesulis”
1998
Lilo – T. Dorsta “Paula kungs”
1996
Elisona – Dž. Osborna “Naidā atskaties”
1995
Elvīra – M. Friša “Santa Krusa”
1994
Zuzanna – P. Bomaršē “Figaro kāzas”
Anna – A. Kērtesa “Atraitnes”, 1993./1994. gada “Spēlmaņu nakts” balva “Gada labākā jaunā aktrise”
1993
Daniēla – A.B. Valjeho “Šodien ir svētki”
Hermione – Ž. Rasina “Andromahe”
Zāra – R. Blaumaņa “Skroderdienas Silmačos”
1992
Helēna – V. Šekspīra “Sapnis vasaras naktī”

Lomas TV:
Katrīna – LTV 1 seriāls “Māja pie ezera”
Anna – “Eņģeļu māja”

Lomas citos teātros:
Reičela Arbetnote – O. Vailds “Sieviete, kura nav uzmanības vērta”, Nacionālais teātris, 2013
Valērija – K. Makfērsons “Slazdā”, Dailes teātris, 2013