Liepājas teātra iestudējums atklāj, cik dažādas ir attiecības, kurās teorētiski vajadzētu būt mīlestībai. Aizmirstiet par romantiskajām muļķībām no Holivudas kino – šie vairāk ir tādi skaudrie stāsti, kas runā par maldiem, meliem, ilūzijām, cerībām un vēl visu to, ar ko cilvēki mēdz aiztaisīt muti savai prāta balsij un sirdsapziņai. Lai tik modelis glīts. Izrāde pievērš uzmanību tieši rūsai un slēptajiem defektiem. — Līvija Dūmiņa (“Neatkarīgā Rīta Avīze” / “Mīlestības neprāts”)


KĀ BRĀLĪTIS TRUSĪTIS UZVARĒJA LAUVU

Pēc afrikāņu tautu pasaku motīviem
MUZIKĀLA IZRĀDE BĒRNIEM 2 cēlienos
Dramatizējums un režija – Lelde Kaupuža-Eglinska

Stāsts par drošsirdīgo Brālīti Trusīti, kurš, pārvarot savas bailes, ar atjautību un viltību uzveic zvēru karali Lauvu, pierādot lielākiem un mazākiem meža zvēriem, ka panākumu atslēga slēpjas ticībā sev.

Lomās – Marģers Eglinskis vai Viktors Ellers, Armands Kaušelis, Marita Lūriņa, Kaspars Gods, Uldis Stelmakers, Inese Kučinska, Egons Dombrovskis, Edgars Pujāts

Scenogrāfe – Inga Ādmine
Kostīmu māksliniece – Jūlija Ļaha
Komponists – Oleksijs Demčenko
Dziesmu tekstu autors – Ēriks Vilsons
Kustību konsultante – Rita Grīnfelde
Foto – Krista Burāne

Pirmizrāde 2009. gada 8. aprīlī

 1. Lote says:

  kadel nepieminat ka galavenas lomas atveidotajs ir jaunais aktieris Viktors Ellers…mes ar meitu bijam aizgajusas uz viesizradem Adazos un bijam patikami parseigtas…uzzinajam ka galvenas lomas atveidotajs ir jaunais aktieris nevis jusu pieminetais Margers Eglinskis….nevaru saprast kadel taa….?

 2. Artūrs says:

  Bērniem izdevusies ļoti mīļa un jauka emocijām izrāde.

 3. Elīna says:

  Vai šo izrādi šogad būs iespēja redzēt atkal Ādažos?

 4. Zanda says:

  Šajā sezonā izrādi Ādažos rādīt nav plānots. Varat apmeklēt izrādes Liepājā 12. vai 26. aprīlī.

 1. Šim rakstam vēl nav nevienas atsauces.

Lai pievienot komentāru