Izrāde ir izdevusies patiesi jaudīga, ar lielisku aktieru ansambļa darbu – var just, ka tas iedvesmo un vieno. Pūt, vējiņi! ieceļ gaismas lokā to latvisko kodu, kas iešifrēts tautasdziesmās un kura kopīga atkārtošana, izdzīvojot Raiņa iedvesmoto stāstu, silda un dara mūs stiprākus. — Līvija Dūmiņa (“Neatkarīgā” / “Pūt, vējiņi!”)


Liepājā viesosies Dailes teātris

SiseņiTrešdien, 3. martā, plkst. 19:00 liepājniekiem būs iespējams noskatīties Dailes teātra viesizrādi – Biļanas Srbļanovičas traģikomēdiju “SISEŅI”, kuru iestudējis režisors Mihails Gruzdovs.

„Siseņi” ir pazīstamākā no Parīzē dzīvojošās serbu dramaturģes Biļanas Srbļanovičas lugām, kas ir vienlaikus smieklīgs un traģisks darbs. Šeit nav pozitīvo vai negatīvo personāžu, un jaunā dramaturģe nebūt nav iecietīga pret saviem varoņiem. Tie ir ļaudis, kuri grib iegūt, neko nezaudējot un necik nemaksājot.

Bet tomēr – lai cik slikti jums arī klātos, līdzās vienmēr atradīsies kāds, kuram iet vēl sliktāk nekā jums.

„Siseņi” ir viena no populārākajām un skatītāju visvairāk apmeklētajām Dailes teātra izrādēm, kas pulcē teātra spožāko zvaigžņu ansambli.

Lomās: Rēzija Kalniņa, Ivars Auziņš, Artūrs Skrastiņš, Kristīne Zadovska, Nora Anna Geidmane, Indra Briķe, Harijs Spanovskis, Juris Strenga, Juris Bartkevičs, Aivars Siliņš, Ilze Vazdika

Biļešu cenas – Ls 5, 6, 8 un 10
Biļetes Liepājas teātra un „Biļešu Paradīzes” kasēs.

  1. akcento says:

    paldies, ka būs iespēja to redzēt!!!!

  2. Biļetīte says:

    Ļoti laba izrāde:)

  1. Šim rakstam vēl nav nevienas atsauces.

Lai pievienot komentāru