Monoizrādē redzams, ka Herberts Laukšteins jūt teātri kā dzīvu organismu, labi zina tā iekšējo uzbūvi un droši lieto nepieciešamos instrumentus stāsta patiesības radīšanai. Veikli uzzīmē uz lifta stikla sienas sievietes siluetu, izmanto pantomīmas elementus, pa punktiem seko lomas iekšējās darbības loģikai, trāpīgi spēlē ar intonācijām un iztur klusuma pauzes tā, ka tās ieskanas tur, kur visvairāk sāp.

— Līvija Dūmiņa (“Kroders.lv” / “Cilvēks, kas vairās no lifta”)

Liepājā viesosies Dailes teātris

SiseņiTrešdien, 3. martā, plkst. 19:00 liepājniekiem būs iespējams noskatīties Dailes teātra viesizrādi – Biļanas Srbļanovičas traģikomēdiju “SISEŅI”, kuru iestudējis režisors Mihails Gruzdovs.

„Siseņi” ir pazīstamākā no Parīzē dzīvojošās serbu dramaturģes Biļanas Srbļanovičas lugām, kas ir vienlaikus smieklīgs un traģisks darbs. Šeit nav pozitīvo vai negatīvo personāžu, un jaunā dramaturģe nebūt nav iecietīga pret saviem varoņiem. Tie ir ļaudis, kuri grib iegūt, neko nezaudējot un necik nemaksājot.

Bet tomēr – lai cik slikti jums arī klātos, līdzās vienmēr atradīsies kāds, kuram iet vēl sliktāk nekā jums.

„Siseņi” ir viena no populārākajām un skatītāju visvairāk apmeklētajām Dailes teātra izrādēm, kas pulcē teātra spožāko zvaigžņu ansambli.

Lomās: Rēzija Kalniņa, Ivars Auziņš, Artūrs Skrastiņš, Kristīne Zadovska, Nora Anna Geidmane, Indra Briķe, Harijs Spanovskis, Juris Strenga, Juris Bartkevičs, Aivars Siliņš, Ilze Vazdika

Biļešu cenas – Ls 5, 6, 8 un 10
Biļetes Liepājas teātra un „Biļešu Paradīzes” kasēs.

  1. akcento says:

    paldies, ka būs iespēja to redzēt!!!!

  2. Biļetīte says:

    Ļoti laba izrāde:)

  1. Šim rakstam vēl nav nevienas atsauces.

Lai pievienot komentāru