Darbības personas ir spožas. Visiem paredzēts savs raksturs, kuru režisors Sergejs Zemļanskis iekodējis gandrīz katrā kustībā un kustību savstarpējā saspēlē, ko diktē ne tikai varoņa raksturs, bet arī mūzika (Pāvels Akimkins). — Maija Svarinska (“Kultūras Diena” / “Precības”)


Liepājas teātra 110. jubilejas sezona!

Liepājas teātrisLiepājas teātris savu 110. jubilejas sezonu uzsāks 10. septembrī ar F. Dirrenmata traģisko komēdiju “Vecās dāmas vizīte” Alekseja Girbas režijā ar Kasparu Godu un Inesi Kučinsku galvenajās lomās.

110. sezonā skatītāju vērtējumam tiks nodoti 7 jauniestudējumi 7 režisoru skatījumā. Šosezon 3 no viņiem ar saviem iestudējumiem piedzīvos debiju Liepājā. Tradicionālais Ziemassvētku koncerts notiks laika posmā no 15. līdz 27. decembrim. Uz to biļešu tirdzniecība tiks uzsākta 6. septembrī.

Līdz jaunajam gadam paredzētas vēl 2 pirmizrādes – 5. novembrī Lauras Grozas-Ķiberes režijā tiks piedāvāta amerikāņu dramaturģes Annas Zīgleres lugas “51.fotogrāfija” iestudējums, savukārt 3. decembrī pirmizrādi piedzīvos Aleksandra Volodina melodrāma “Vecākais dēls” Gaļinas Poliščukas režijā.

21. janvārī ar izrādi bērniem “Teātra putekļu stāstiņi” Liepājā debitēs režisors Ģirts Šolis – oriģināllugu, kas palīdzēs bērniem vairāk iepazīt teātra pasauli no iekšpuses un atklās, kā teātri redz tā iemītnieki – putekļi, raksta teātra dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce.

Savukārt  2017. gada pavasarī gandrīz pēc 3 gadu pārtraukuma atgriezīsies režisors un horeogrāfs Sergejs Zemļanskis, strādājot pie Nikolaja Gogoļa lugas “Precības”. Pirmizrāde 19. martā.

22. aprīlī vēl viena jaunā režisora debija Liepājā – Dmitrijs Petrenko piedāvās skatītājiem amerikāņu dramaturga Mureja Šīzgala nedaudz melno. nedaudz absurdo komēdiju “LUV”.

Savukārt pēdējo 110. sezonas jauniestudējumu veidos režisors Dž.Dž.Džilindžers, strādājot ar Antona Čehova lugu “Platonovs”, kas pārtaps iestudējumā “Platonovs un viņa sievietes”. Pirmizrāde paredzēta 27. maijā.

Lai pievienot komentāru