Bogomolovs ir novērtējis lugas protočehovisko raksturu. Turgeņeva varoņi gūst mazohistisku baudu no tā, ka tur savas jūtas uz piepildījuma sliekšņa, bet atstāj nepiepildītas. Un te nu Ineses Kučinskas Natālija ir īsta meistariene. — Valda Čakare (“Kultūrzīmes” / “Mēnesis uz laukiem”)


Operetes teātris rādīs koncertuzvedumu “Lai sasaucamies, lai dziedam!”

Liepājas teātrī 25. aprīlī viesosies Latvijas Operetes teātris, izrādot muzikālo koncertuzvedumu “Lai sasaucamies, lai dziedam”!

Muzikālajā koncertuzvedumā  “Lai sasaucamies, lai dziedam!” Latvijas Operetes fonds aicina ļauties mūzikas valdzinājumam, klausoties dziesmas no latviešu komponistu operešu, mūziklu un teātra mūzikas repertuāra. Muzikālu stāstu izdziedās un dejos Operetes teātra solisti Marlēna Keine, Jolanta Strikaite-Lapiņa, Emīls Kivlenieks, Nauris Indzeris un operetes dejotāji. Piedalīsies operetes kamerorķestris. Režisors Valdis Lūriņš.

Režisors Valdis Lūriņš: “Šis koncertuzvedums ir stāsts par dzīvi, kas bieži vien ir teātris. Mūzikā ceļosim pa dažādiem dvēseles stāvokļiem – priecīgiem, smeldzīgiem, sapņainiem. Ilūzija ir tā, kas mūsos uztur pozitīvo domāšanu. Cilvēks ir radīts, lai mīlētu un sapņotu. Šis būs muzikāls stāsts par vienkāršām, bet būtiskām vērtībām, ko svarīgi nepazaudēt šajā mūsu dzīves spēlē.”

Koncertuzvedumā “Lai sasaucamies, lai dziedam!” skanēs Elgas Īgenbergas, Arvīda Žilinska, Raimonda Paula, Jāņa Mediņa, Mārtiņa Brauna, Ivara Vīgnera, Valda Zilvera, Imanta Kalniņa, Induļa Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Aleksandra Kublinska labi pazīstamas un skatītāju iemīļotas dziesmas.

Koncertuzveduma horeogrāfisko ietērpu veidos Alberts Kivlenieks, krāšņu kostīmu un scenogrāfijas māksliniece būs Elīna Milta.

Biļetes Biļešu paradīze kasēs.

Latvijas Operetes fonds, apvienojot profesionālu mākslinieku un sabiedrības centienus, veido Rīgā operetes teātri ar pilnvērtīgu trupu, orķestri un atbilstošām telpām.

Lai pievienot komentāru