Egona Dombrovska veikums Merika lomā ir vienlaikus apskaužams un līdzjūtību raisošs. Aktiera atvērtība, jūtīgums pret atveidojamā cilvēka iekšējo pasauli vai, kā viņš pats saka, “lomas izlaišana caur sirdi” uz skatuves rada tēlu, kam spēles laikā ir dota vara pārveidot apkārtējo dvēseļu siluetus un likt gandrīz fiziski zālē sēdošajiem sajust tās ciešanas, ko viņa varonim novēlējis liktenis. Uz skatuves ir radīts paliekošs tēls, kas ierakstīsies Dombrovska izcilo lomu listē.

— Normunds Akots (“Kroders.lv” / “Ziloņcilvēks”)

VĒL TUVĀK

vel_tuvakPatriks Mārbers
DRĀMA 2 cēlienos
Režisors – Kārlis Krūmiņš

Ārsts, fotogrāfe, striptīzdejotāja un rakstnieks – sekss, mīlestība, meli un nodevība. “Vēl tuvāk” ir stāsts par mūsdienīgu cilvēku mūsdienīgajām attiecībām četrarpus gadu garumā, tas ir stāsts par četriem cilvēkiem, kuri izmisīgi vēlas mīlēt un būt mīlēti.


Režisors jautā: ko mūsdienu cilvēkam nozīmē mīlestība? Sekss? Bauda? Atklātība? Kaisle? Uzticība? Kas vispār ir mīlestība; un kas vispār ir mūsdienu cilvēks? Vai tas ir baudu un vēlmju realizācijas iespēju pārbagātības upuris, vai vienkārši savās vēlmēs un iespējās apmaldījies, vienkārši mīlēt un būt mīlētam gribošs cilvēks?

Lomās:
Anna – Inese Kučinska
Larijs – Marģers Eglinskis
Alise – Sigita Jevgļevska
Dens – Edgars Pujāts

Scenogrāfe un kostīmu māksliniece – Dace Pudāne
Projekcija – Ineta Sipunova

Pirmizrāde 2009. GADA 9. OKTOBRĪ

ATSAUKSMES par izrādi:
Attiecību četrstūris Kārļa Krūmiņa režijā

Foto – Ziedonis Safronovs

 1. g says:

  es ļoti, ļoti ceru, ka būs labi.

 2. Inese says:

  Bija labi. Vairāk nekā labi. Iesaku noskatīties un pārliecināties 🙂

 3. Artūrs says:

  Veiksmīgi, smieklīgi un nebija garlaicīga izrāde.

 4. pepe says:

  Nezinu gan, vai lieliska. Daudz seksa, daudz rupjību, varbūt jauniešu auditorijai vairāk.

 5. Indra says:

  Ļoti laba izrāde, vienmēr aktuāla tēma, malači !

 6. agatina says:

  Redzēju arī filmu “Closer” , izrāde interesantāka un iespaidīgāka, aktieru spēle spilgtāka. Iesaku arī citiem noskatīties “Vēl tuvāk…”

 7. Ella says:

  saturs un aktieru izpildījums labs, bet nedaudz nepatika izteicieni, likās nedaudz par rupju, kaut ikdienā tāda mūsu valodiņa ir.

 8. Aivars says:

  Jo tālāk, jo trakāk, ārprāc!!!

 9. Liene says:

  Izrāde laba. Noturēja intrigu līdz pēdējam mirklim. Vienreizīga aktierspēle! Paldies veidotājiem!

 10. Zaķis says:

  Gribēju vēlreiz noskatīties šo lielisko izrādi (man arī patika labāk, nekā filma!), bet pagaidām izrāžu plānā “Vēl tuvāk” neredzu. Lieliska izrāde, mūsdienīga tēma, precīzs aktieru tēlojums, īpaši gribās pateikties Marģerim Eglinskim par mazliet skumju tēlu (bez ierastās bufonādes), protams, arī visi pārējie trīs ir pārliecinoši, dzīvi – kā jau dzīvē, bez uzspēles, gandrīz ikdienišķi un tāpēc saprotami un tuvi. Vai nopietnā izrāde vidējam vecumam – vienīgā tāda – teātra repertuārā – vēl bus redzama?
  Gribētos, lai būtu, lai arī citi, kas nav redzējuši, varētu pēc tās noskatīšanās padomāt par sevi – kā dzīvot, kā mīlēt, ko šajā mūsu vienīgajā dzīvē meklēt, ko gaidīt no tā otrā cilvēka, kam ļoti tuvu ieskaties acīs?

 1. Šim rakstam vēl nav nevienas atsauces.

Lai pievienot komentāru