Agneses Jēkabsones darbs Piafas lomā pārsteidz, sajūsmina, iedvesmo ne tikai ar talntu un meistarību [..] Mūsu priekšā ir piedzimusi jauna tipa skatuves zvaigzne, satikšanās ar viņu dod ko vairāk nekā tikai prieku par labi nospēlētu lomu, tā kļūst par skatītāja, vismaz to varu teikt par sevi, personiskās dzīves notikumu. — Silvija Radzobe (“Kultūras Diena” // “Piafa”)


Viesosies Rīgas Krievu teātris

krievu teātris22. un 23. februārī, kamēr Liepājas teātris viesosies Rīgas Krievu teātrī ar izrādi “Stavangera.Pulp People”, rīdzinieki skatītājiem piedāvās noskatīties melodrāmu “CEĻINIEKI NAKTĪ” un Miro Gavrana lugas “VISS PAR SIEVIETĒM” iestudējum

Melodrāma “Ceļinieki naktī” ir stāsts par to, ka pirmo reizi 20 gadu ilgās laulības laikā Kuprijanovu pāris nokļūst situācijā, kuru bez pārspīlējuma var saukt par anekdotisku: no komandējuma atgriežas… Tikai ne vīrs, bet sieva, un nevis no komandējuma, bet… Tomēr šis sīkums, kaut arī amizants, nav tik svarīgs – svarīgi ir tas, ka sieva neuzticīgo vīru šokē ar paziņojumu, ka parādā nav palikusi: naktī, vilciena kupejā… „Es drīkstu, bet tu – ne!” – iesaucas satriektais vīrs un sāk noskaidrot, vai sieva ir pateikusi patiesību vai vienkārši vēlas sariebt vīram. Jebkurā izmeklēšanā ir vajadzīgi liecinieki, un tie ilgi nav jāmeklē – tie ir klāt un pēc labākās sirdsapziņas samudžina lietu… Vai laulātie varēs tikt skaidrībā ar šo stāstu, paši ar sevi un ar zaudēto mīlestību? Un, vai tā patiesi ir zudusi?

Lomās: Igors Čerņavskis, Jakovs Rafalsons, Oļegs Teterins, Tatjana Lukašenkova, Dana Čerņecova/Anastasija Timošenko

Savukārt “Viss par sievietēm” sižets skatītājiem jau ir pazīstams, jo pirms pāris gadiem arī liepājnieki bija uzveduši šo izrādi – Miro Gavrans ar viņam raksturīgo humoru attēlo cilvēces jaukākās puses ne tik vieglo likteni: mīlestība, draudzība, karjera, vientulība, bēdas un prieks – spilgts un spraigs stāsts par sievietes likteni un sievietes dvēseli. Precīzāk – pieci stāsti. Vai varbūt tomēr viens?

Lomās:  Anastasija Timošenko, Veronika Plotņikova un Jeļena Sigova.

Biļešu cena uz iestudējumiem no Ls 4 līdz Ls 12.

Vairāk informācijas sadaļā Repertuārs (februāris).

  1. VITA says:

    “Viss par sievietēm”- nu ļoti bāls , salīdzinot ar mūsējo “Viss par vīriešiem”…Dzirdamība bija traģiska, vai nu arī slikta dikcija…Stipri apšaubu, vai balkonā un galerijā vispār varēja dzirdēt kaut vārdu.

  1. Šim rakstam vēl nav nevienas atsauces.

Lai pievienot komentāru