1. augustā brīvdabas koncertuzvedums “Meklējam aktierus”!

1. augustā brīvdabas koncertuzvedums “Meklējam aktierus”!

19 jūnijs, 2020

Ņemot vērā valstī joprojām esošos ierobežojumus, Liepājas teātris meklē veidu, kā satikties ar saviem skatītājiem. Savus iemīļotos aktierus būs iespējams satikt koncertuzvedumā “Meklējam aktierus”, kas notiks 1. augustā plkst. 21:00 Liepājas teātra stāvlaukumā.

Iespējams iegādāties sēdvietas vai stāvvietas! Biļetes iespējams nopirks ŠEIT!

Koncertuzvedumu kā Teātra dienas sveicienu 2019. gadā izveidoja Mārtiņš Kalita, Egons Dombrovskis un Normunds Kalniņš. Teātris nonācis grūtībās. Pārslodzes dēļ aktieri piedraudējuši iesniegt atlūgumus, ja tiks palielināts darba apjoms. Tuvojas teātra diena, un ir tikai viens risinājums. Teātra direktors ieliek avīzē sludinājumu, ka tiek meklēti aktieri.  Un tur nu viņi ierodas… Rūķis Kautrīgais, Jurčiks, Žaklīna, Gatiņš, Baibiņa, Džejs Getsbijs un citi.  Pieaicinātajam režisoram ir nedēļa laika, lai kopā ar „jaunajiem aktieriem” radītu  koncertu, kas viņiem arī, protams, izdosies! 

Koncertuzveduma  skatītāji varēs atpazīt ne tikai savu iemīļoto izrāžu tēlus (daudzus, kuru skatuves mūžs jau beidzies, jo izrādes vairs nav teātra repertuārā), bet arī nelielus izrāžu citātus, un protams viņus sagaidīs kārtīgs svētku koncerts.

Koncertuzvedumā piedalīsies– Edgars Pujāts, Inese Kučinska, Armands Kaušelis,Everita Pjata-Gertnere, Leons Leščinskis, Signe Dancīte, Viktors Ellers, Sandis Pēcis, Kaspars Kārkliņš, Egons Dombrovskis, Mārtiņš Kalita, Liepājas mūziķi Normunda Kalniņa vadībā, kā arī citi viesi.

Aicinām koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt to, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Rūpējoties par koronavīrusa izplatības ierobežošanu, visām personām, ieejot pasākuma teritorijā, tiks veikta temperatūras mērīšana.