13. maijs – Atvērtā teātra diena!

13. maijs – Atvērtā teātra diena!

8 maijs, 2017

Jau vairākus gadus pēc kārtas Liepājas teātris rīko Atvērtā teātra dienu, ļaujot skatītājiem ielūkoties teātra aizkulisēs. Uzsākot savu jubilejas sezonu, teātris rīkoja arī Atvērtā teātra nakti, kas vienlaikus teātrī pulcēja nebijuši lielu interesentu skaitu!

Lai kopā ar pilsētu atzīmētu vasaras sezonas sākumu, Liepājas teātris aicina visus interesentus iegriezties teātrī sestdien, 13. maijā, no plkst. 11:00 līdz 15:00.

Ik gadu visvairāk apmeklētājus ir interesējusi iespēja bez maksas izstaigāt teātra aizkulises gida pavadībā. Arī šoreiz tiks rīkotas ekskursijas. To sākums paredzēts plkst. 11:00 un 12:00. Atšķirībā no citiem gadiem, lai nodrošinātu nesteidzīgu un kvalitatīvi pavadītu laiku kopā ar gidiem, ekskursijām iepriekš jāpiesakās, aizpildot anketu teātra mājas lapā: www.liepajasteatris.lv. Tie, kas ekskursijai nebūs pieteikušies un saņēmuši apstiprinājumu, pastaigā pa teātra aizkulisēm piedalīties nevarēs. Plkst. 20:00 paredzēta arī īpašā vakara ekskursija teātra direktora Herberta Laukšteina vadībā. Arī šai ekskursijai bija jāpiesakās teātra mājas lapā (Informējam, ka uz vakara ekskursiju pieteikšanās beigusies)! Visām ekskursijām vietu skaits ierobežots! Pieteikšanās turpināsies līdz 11. maijam un tiks pārtraukta, kad visas vietas būs aizpildītas.

Ikviens interesents Skatītāju foajē varēs aplūkot izrāžu kostīmu izstādi, ar teātra rekvizītiem nofotografēties fotostūrītī. No 11:00 līdz 14:00 par mazākajiem apmeklētājiem radošajās darbnīcās parūpēsies Krāsu karuselis, darbosies arī kafejnīca.

Piedaloties vairākās aktivitātēs un sakrājot zīmodziņus pie ieejas izsniegtā kuponā, apmeklētājiem būs iespēja griezt arī Laimes ratu, laimējot ielūgumus uz teātra izrādēm, saņemot atlaides biļešu iegādei u.tml.

Savukārt vakarā – plkst. 18:00 – teātrī tiks spēlēta Sergeja Zemļanska iestudētā kustību izrāde „Precības”!

Uz tikšanos Liepājā! Uz tikšanos teātrī!