20. februārī Liepājas teātrī norisināsies starptautiska radošo industriju konference “SUBJECT: CREATIVITY”.

20. februārī Liepājas teātrī norisināsies starptautiska radošo industriju konference “SUBJECT: CREATIVITY”.

20 janvāris, 2015

Konferencē par radošumu, inovācijām un pārmaiņām stāstīs gan Latvijas izcilākie radošās jomas pārstāvji, gan Ziemeļeiropā atzīti eksperti dalīsies ar veiksmes stāstiem un pozitīvajiem piemēriem.

Konferences mērķauditorija ir uzņēmumu biznesa un produktu attīstības speciālisti, kā pārdošanas un komunikāciju speciālisti un uzņēmumu augstākās vadības pārstāvji. Radošo industriju jomā Latvijā šobrīd tiek sperti tikai pirmie soļi, savukārt ASV jau šobrīd trešā daļa ir nodarbināti profesijās, kur nepieciešama ļoti radoša pieeja. Ne vienmēr pievienotās vērtības radīšanai nepieciešamas īpašas tehnoloģijas, idejai var pietikt ar roku darbu, vienkāršiem instrumentiem – to jau šodien pierāda Latvijas uzņēmēji, kuri arī dalību ņems konferencē.

Atšķirībā no konferencēm, kas ir vairāk akadēmiskas un tēmas ir savā starpā nesaistītas, šī konference ir balstīta uz četriem svarīgiem posmiem ikviena uzņēmēja ikdienā – domāšana, apkārtējā vide, jaunu produktu attīstība un komunikācija. Inovācijas un radošums mūsdienās tiek atzīti par svarīgu cilvēkresursu attīstības dzinuli ikvienā sfērā, savukārt, radošās industrijas – par atslēgu ekonomikas atveseļošanai un izaugsmes nodrošināšanai. To apstiprina arī viens no konferences lektoriem, Mākslas festivāla Cēsis direktors Juris Žagars norādot: “nav tā, ka radošās industrijas ir nepieciešamas, vienkārši tās ir neizbēgamas nākotnes ekonomikas procesos.”

LTRK ir konferences partneris, kas nodrošina kameras biedriem īpašu cenu – EUR 99. LTRK pēc konferences visiem tās dalībniekiem ir sarūpējuši īpašus piedāvājumus – bez maksas SPA zonas apmeklējumu Liepājas Olimpiskā centra Baseina un SPA centrā un īpašu cenu Liepājas teātra godalgotās izrādes «Piafa» apmeklējumam 21. februārī.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, un pieteikšanās dalībai konferencē ir sākusies. LTRK biedriem piesakoties, www.creativityliepaja.lv sadaļā “Īpašā cena” jānorāda, ka uzņēmums ir LTRK biedrs.

/Informāciju sagatavoja Mārtiņš Gineitis/