24. augusts – Atvērtā teātra diena!

24. augusts – Atvērtā teātra diena!

15 augusts, 2013

Sestdien, 24. augustā, Liepājas teātris aicina ciemos liepājniekus un pilsētas viesus, jo tiek rīkota Atvērtā teātra diena. Dažādas aktivitātes paredzētas no plkst. 11:00 līdz 15:00, bet plkst. 18:00 skatītājiem tiks piedāvāta Dž.Dž.Džilindžera iestudētā komiskā parodija „Atsaldētais”.

Bērni aicināti piedalīties radošajās darbnīcās, ko organizēs „Krāsu karuselis”. Sev piemērotu nodarbošanos varēs atrast ikviena vecuma bērni, jo paredzētas dažādas atrakcijas – masku izgatavošana, video sveicieni aktieriem (pēc tam uzfilmētos video būs iespējams aplūkot Liepājas teātra mājas lapā), sava sapņu teātra, lomas vai izrādes zīmēšana, krāsošana u.c.

Šajā dienā tiks piedāvātas arī ekskursijas pa teātri gida vadībā – gida lomā iejutīsies arī teātra direktors Herberts Laukšteins. Katru stundu no plkst. 11:00 līdz 15:00 notiks ekskursijas latviešu valodā, bet teātris aicina arī pilsētas viesus, piedāvājot stāstījumu arī angļu (plkst. 12:00) un krievu (plkst. 13:00) valodās. Lūgums uz ekskursijām ierasties vismaz piecas minūtes pirms to sākuma.

Atvērtā teātra dienas apmeklētāji Skatītāju foajē varēs aplūkot arī Liepājas Universitātes studiju programmas „Jauno mediju māksla” studentu darbu izstādi, kā arī videoierakstā noskatīties aktieru stāstītos smieklīgos atgadījumus no teātra dzīves. No plkst. 13:00 līdz 15:00 Šampanieša zālē būs iekārtots foto stūrītis, kur varēs nofotografēties ar teātra rekvizītiem, darbosies arī teātra kafejnīca.

Plkst. 18:00 aktieri izdzīvos kādas ebreju ģimenes attiecību peripetijas komiskajā parodijā „Atsaldētais”. Kalmanu ģimene, gribēdama saņemt 3 miljonus, pieņems pie sevis Atsaldēto – cilvēku, kurš 1907. gadā iekļuvis kuģa avārijā un iesalis Antarktīdas ledū, lai tieši pēc 105 gadiem tiktu atrasts, atsaldēts un izrādītos, ka ir dzīvs! Taču pašam Atsaldētajam liekas, ka komā pavadījis vien kādu mēnesi, un Kalmanu ģimenes uzdevums ir šo mītu saglabāt, lai notiktu, kas notikdams.

Starpbrīdī skatītāji varēs tikties ar izrādes varoņiem – aktieriem Egonu Dombrovski, Edgaru Pujātu, Inesi Kučinsku, Leonu Leščinski, Kasparu Godu, Signi Ruicēnu, Gati Maliku, Andu Albuži, Aneti Berķi, Marģeru Eglinski un Lauru Jerumu – un saņemt no viņiem autogrāfus uz izrādes programmiņām.

Biļetes uz izrādi vēl pieejamas!

Uz tikšanos Liepājas teātrī!