Aicinām uz jaunu diskusiju: „Teātris un skatītājs. Klasika un mūsdienas. Kurš kuru?”!

Aicinām uz jaunu diskusiju: „Teātris un skatītājs. Klasika un mūsdienas. Kurš kuru?”!

24 oktobris, 2019

113. sezonā Liepājas teātris nolēmis atjaunot diskusiju ciklu “Teātris un skatītājs”, piedāvājot skatītājiem 4 diskusijas. Pirmā no tām notiks otrdien, 5. novembrī, plkst. 18:00 Liepājas teātrī.

Šajā reizē uzmanības centrā būs Elmāra Seņkova topošais iestudējums “Šekspīrs”. Diskusijā “Klasika un mūsdienas. Kurš kuru?” piedalīsies režisors Elmārs Seņkovs, Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes dekāne, profesore Zanda Gūtmane, kā arī aktieri Inese Kučinska un Rolands Beķeris. Diskusiju vadīs dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce. DISKUSIJAI PIESAKIES ŠEIT!

Trilleris “Šekspīrs” pirmizrādi piedzīvos 16. novembrī. Tā dramaturģisko materiālu veidojusi Rasa Bugavičute-Pēce, kompilējot izcilākās Viljama Šekspīra lugas. Līdz ar to uz skatuves satiksies Ričards III, Otello, Makbets, Džuljeta un citi Šekspīra varoņi, kuru ceļi līdz šim nav krustojušies.

Diskusijā tiks runāts par to, kāds bija Šekspīra laika teātris un vai to tāpat var skatīties arī šodien; ko nozīmē režisoram iestudēt klasikas darbu, par kuru katram izveidojies savs viedoklis; kāda bija Šekspīra loma savā laikā u.c. Skatītāji varēs uzdot arī savus jautājumus diskusijas dalībniekiem, tos iespējams iesūtīt arī pirms diskusijas, reģistrējoties tās dalībai.

Tāpat kā visas līdzšinējās diskusijas, arī šo iespējams apmeklēt bez maksas, taču iepriekš līdz 3. novembrim jāreģistrē sava dalība. Reģistrācijas formu iespējams atrast teātra mājas lapā www.liepajasteatris.lv.

Diskusiju cikls “Teātris un skatītājs” notiek sadarbībā ar nodibinājumu “Liepājas atklātais sabiedriskais fonds „Liepājas teātris”” un Liepājas Kultūras pārvaldes finansiālu atbalstu.