Aivaram Kalnarājam – 75!

Aivaram Kalnarājam – 75!

9 maijs, 2011

10. maijā savu 75. dzimšanas dienu svin Liepājas teātra aktieris AIVARS KALNARĀJS. Mācījies Dailes teātra 3. studijā, darbu Liepājas teātrī uzsāk 1961. gadā. Pašlaik A. Kalnarājs ir Liepājas teātra ārštata aktieris. Šajā sezonā atveido Dāvi Dziļupieti un Māri Sīli P. Rozīša muzikāli satīriskajā komēdijā “Ceplis”.

Teātrī nospēlējis daudzas – gan lielākas, gan mazākas lomas – Aleksi un Dūdaru R. Blaumaņa “Skroderdienas Silmačos”, Atosu Dimā “Trīs muskatieri”, Alfredu Dūlitlu F. Lova “Mana skaistā lēdija”, Jakovu A. Čehova “Kaija” u.c. Pēdējos gados piedalījies tādos iestudējumos kā “Zvanu solo”, “Agrā rūsa”, “Killlera dienasgrāmata”.

A. Kalnarājs ir viens no Liepājas teātra desmit kungiem, ar kuriem sniedzis neskaitāmus koncertus Latvijā, kā arī Amerikas Savienotajās Valstīs.

Par darbu teātrī pats mākslinieks teicis tā: “Atrasties teātrī vienmēr bijis liels gandarījums, kaut arī tā ir liela nervu bendēšana. Bet gandarījums ir visu šo kreņķu vērts – apziņa, ka tu vari dot prieku gan cilvēkiem, gan gūsti pats, gan vari citam dot atziņas”. (Z. Akmentiņs “Par maniem kolēģiem”).

DAUDZ LAIMES DZIMŠANAS DIENĀ!