„Alu Cilvēks” viesosies Liepājā

„Alu Cilvēks” viesosies Liepājā

12 aprīlis, 2010

Šī gada 2.maijā Liepājas teātrī notiks  komēdija “Alu Cilvēks”. 19:00 uz teātra skatuves kāps aktieris Ainārs Ančevskis, kurš tikko kopā ar Ievu Kemleri ir kļuvis arī par tv šova “Dejo ar zvaigzni 3” uzvarētāju.

Izrāde “Alu cilvēks” asprātīgā veidā parāda un apspēlē vīriešu un sieviešu atšķirīgo pasaules uztveri, liekot skatītājiem smieties divu stundu garumā. Kā teica kāds skatītājs: “Izrāde ir īsta ģimenes terapija!”. Četras veiksmīgas sezonas ir rādītājs, ka izrādi var skatīties ne vienu reizi vien, kā arī ieteikt to skatīties draugiem.

Robs Bekers ironiski asprātīgajai lekcijai “Alu cilvēks” vispārpieņemtus priekšstatus, stereotipus un savstarpējo attiecību klišejas kārtojis ap neapstrīdamu konstatējumu, ka jau kopš senseniem laikiem vīrieši ir mednieki, bet sievietes vācējas. Izrādē ir iespējams kārtīgi izsmieties, arī tad, ja beigās saprotam, ka smejamies mēs paši par sevi.

Biļetes uz izrādēm jau var iegādāties Liepājas teātra kasē, visās „Biļešu Serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv Biļešu cenas sakot no 5 līdz 6Ls, atkarībā no sēdvietas sektora. Vairāk informācijas par izrādi www.alucilveks.lv

/Informāciju sagatavoja: Linda Igolniece, „Alu Cilvēks” producente, tel.26319494, e-pasts: linda@jaffa.lv/