Ar divām izrādēm viesosimies Rīgā!

Ar divām izrādēm viesosimies Rīgā!

5 janvāris, 2015

Februārī Liepājas teātris dosies uz Rīgu, lai iepazīstinātu rīdziniekus un pilsētas viesus ar diviem iestudējumiem.

17. februārī plkst. 19:00 Dailes teātrī būs iespējams noskatīties laikmetīgo melodrāmu „LUKRĒCIJA BORDŽIJA” Dž.Dž.Džilindžera režijā.

Franču romantisma autora Viktora Igo melodrāma „Lukrēcija Bordžija” ir šaušalīgi fascinējošs stāsts par vēstures visintriģējošāko un valdzinošāko sievieti. Tāpēc, ka par šo femme fatale ir zināms tik maz, viņas vārdu apvij tumšu noslēpumu aura, baumas par neskaitāmām indēšanām un slepkavībām. Bet kas notiek tad, kad aukstasinīgās indētājas sirdī uzplaukst romantiskas jūtas? Vai tās spēs atmaidzināt sievietes sirdi un līdz ar to mainīt vēstures gaitu?

Gan viņas dzīves laikā, gan pēc nāves tiek lauzti šķēpi par Lukrēcijas personību – kas viņa īsti ir? Savas ģimenes sliktās slavas un intrigu upuris vai nežēlīga slepkava?

„Manī karo labais eņģelis un ļaunais dēmons, bet man šķiet, ka eņģelis drīz uzvarēs. Es neesmu nākusi pasaulē, lai darītu ļaunu, tagad es to jūtu vairāk nekā jebkad agrāk. Mana ģimene ir mani padarījusi par to, kas es esmu,” izrādes gaitā teiks pati Lukrēcija, kuru iestudējumā atveido aktrise Signe Ruicēna.

Iestudējumā piedalās arī aktieri – Kaspars Gods, Mārtiņš Kalita, Egons Dombrovskis, Edgars Ozoliņš, Gatis Maliks, Sandis Pēcis, Rolands Beķeris, Viktors Ellers, Kaspars Kārkliņš, Agnese Jēkabsone, Everita Pjata, Anete Berķe, Lelde Kaupuža, Ilze Jura.

Savukārt 19.februārī plkst. 19:00 liepājnieki pirmo reizi viesosies koncertzālē Rīga, izrādot Fejas Veldones pikantos stāstus „DEKAMERONS SPA STILĀ”. Arī šo iestudējumu Liepājas teātrī veidojis Dž.Dž.Džilindžers.

Iestudējuma centrā ir sešas sievietes, kuras Ziemassvētku laikā ierodas prestižā SPA, lai aizbēgtu no ikdienas stresa un parūpētos par savu fizisko un emocionālo labsajūtu. Tā kā SPA ir savi noteikumi (nedrīkst lietot mobilos telefonus, nav arī interneta pieslēguma), tad viņas starp nodarbībām un veselības uzlabošanas kūrēm atvēlēto brīvo laiku izmanto savu piedzīvoto stāstu stāstīšanai, vienojoties, ka viss stāstītais paliks SPA sienās. Darbs, karjera, vīrieši, mīlestība un sekss ir šo stāstu atslēgas vārdi.

Sieviešu stāstus skatītājiem stāstīs aktrises – Inese Kučinska, Anete Berķe, Agnese Jēkabsone, Everita Pjata, Ilze Jura un Signe Ruicēna, savukārt viņu stāstu varoņu, kā arī SPA apkalpojošā personāla lomās iejutīsies aktieri – Mārtiņš Kalita, Gatis Maliks, Viktors Ellers, Edgars Ozoliņš, Rolands Beķeris, Kaspars Kārkliņš, Sandis Pēcis.

Biļetes jau iespējams iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī elektroniski www.bilesuparadize.lv”.