Ar trim izrādēm pie mums viesosies Valmieras teātris!

Ar trim izrādēm pie mums viesosies Valmieras teātris!

4 oktobris, 2021

Novembra izskaņā, 25., 26. un 27. novembrī, Valmieras teātris ar skatītāju iemīļotām izrādēm “Smieklu sasaukšanās”, “Ģimene” un “Uz Akapulko, kundze!” viesosies Liepājas teātrī.

25. novembrī liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja redzēt muzikālo iestudējumu bērniem “Smieklu sasaukšanās” Ineses Mičules režijā. Izrādes pamatā ir mūziķa Renāra Kaupera dziesmas bērniem no albuma “Sasauc smieklus izklīdušus” ar Latvijā iemīļotās dzejnieces un rakstnieces Ineses Zanderes dzejoļiem. Kopdarbs, kas izdzēš robežu starp bērnu un pieaugušo pasauli, kur lielo un mazo smiekli saplūst vienā veselumā, lai bērni var sajusties lielāki un nopietnāki, bet pieaugušajiem atļauts būt arī maziem.

26. novembrī režisora Reiņa Suhanova iestudētais amerikāņu dramaturga Stīvena Karama paaudžu trilleris “Ģimene”. Pastāv sešas fundamentālas bailes, ko reizi pa reizei dažādās kombinācijās izjūt ikviens cilvēks – bailes no nabadzības, kritikas, sliktas veselības, pazaudēt kāda mīlestību, vecuma un nāves. Izrāde ”Ģimene” aplūko šīs bailes caur vidusšķiras ģimeni, kas ir izaugušas no paša autora pagātnes pieredzes, šajā darbā līdz kaulam atklājot, ko nozīmē būt ģimenei.

27. novembrī franču dramaturga Īva Žamiaka komēdija “Uz Akapulko, kundze!” Edmunda Freiberga režijā. Galvenajās lomās Ieva Puķe un Tālivaldis Lasmanis. Stāsts ir par Natu, kas 20 gadus laimīgi precējusies, viņai ir uzticams vīrs, viņa ir māte mīlošam pusaudzim, viņas māsa, kura dzīvo pie viņas, beidzot precēsies. No malas raugoties, ideāla ģimene. Pēkšņi vienu rītu Natai piezvana kāds noslēpumains svešinieks ar piedāvājumu doties uz Akapulko, un tas viņai liek paskatīties uz sevi un savu dzīvi no malas.