Balso un nosaki savu Spēlmaņu nakts uzvarētāju!

Balso un nosaki savu Spēlmaņu nakts uzvarētāju!

4 novembris, 2010

Šobrīd, kad līdz Spēlmaņu nakts noslēguma ceremonijai atlikušas trīs nedēļas un līdz balsošanas beigām 18 dienas, saņemti jau vairāk nekā 8500 interneta balsojumi. Tas ir divas reizes vairāk nekā pagājušajā gada starprezultātu fiksēšanas brīdī. Balsošana turpināsies līdz 19. novembrim.

23. novembrī notiks Spēlmaņu nakts noslēgums. Uz Dailes teātra lielās skatuves tiks paziņoti Nordea lielā skatītāju balsojuma rezultāti, kā arī pasniegti žūrijas apbalvojumi dažādās teātra balvu kategorijās.

„Papildu profesionālajam žūrijas vērtējumam, svarīgs ir arī skatītāju balsojums par mīļāko aktrisi, aktieri vai izrādi. Ir palikušas divas nedēļas līdz Spēlmaņu nakts apbalvošanas ceremonijai, tādēļ katra skatītāja balss ir izšķiroša. Vēl lielākam sacensības garam Nordea ir izveidojusi balvu fondu, kurā par katru skatītāju balsi laureātiem piešķirsim 10 santīmus,” informē Nordea sabiedrisko attiecību vadītāja Dagnija Stuķēna.

Spēlmaņu nakts ir vērienīgs pasākums, kas guvis ne vien lielu atsaucību no pašu aktieru, teātra darbinieku un profesionāļu puses, bet izraisījis arī lielu interesi skatītāju vidū. Šogad jau trešo gadu Nordea banka rīko Nordea lielo skatītāju balsojumu un dod iespēju teātra skatītājiem pašiem izlemt un noteikt savu favorītu tādās nominācijās kā Gada dramatiskākā teātra izrāde, Gada aktieris un Gada aktrise. Paredzam, ka nobalsos vairāk nekā 10 000 skatītāju.

Balsis tiks pieņemtas līdz 19. novembrim visās Nordea filiālēs, 12 lielākajos Latvijas teātros, kā arī spēlmaņu nakts oficiālajā mājas lapā www.spelmanunakts.lv Balsojot teātros, iespējams laimēt bezmaksas izrādes apmeklējumu. Kopā tiks izlozētas 100 biļetes uz dažādām Latvijas teātra izrādēm.

/Informāciju sagatavoja: Undīne Preisa, Latvijas Teātra darbinieku savienība/