“Ceplis” – pēdējo reizi!

“Ceplis” – pēdējo reizi!

22 septembris, 2011

Svētdien, 2. oktobrī pēdējo reizi skatītājiem priekškaru vērs muzikāli satīriskā komēdija „CEPLIS”, kuru pēc Pāvila Rozīša romāna iestudējis un dramatizējis režisors Juris Rijnieks, bet mūziku radījis komponists Juris Kulakovs.

Pāvils Rozītis (1889 – 1937), rakstnieks un žurnālists, satīrisko romānu „Ceplis” par 20. gadu Latvijas finansiālajām aprindām sarakstīja 1928. gadā, spilgti izgaismojot Latvijas pirmās brīvvalsts jaunbagātnieku vidi un viņu vēlmi iedzīvoties uz citu rēķina. Pirmo reizi teātrī „Ceplis” iestudēts 1953. gadā. 1972. gadā pēc šī romāna uzņemta arī filma. 2011. gadā šis darbs ir tikpat aktuāls kā tad, kad tika uzrakstīts – izrādes centrā ir apsviedīgais un izmanīgais uzņēmējs Ceplis, kurš no jebkuras situācijas gūst labumu un vienmēr tiek cauri sveikā.

Cepļa lomā: Edgars Pujāts, pārējās lomās Inese Kučinska, Egons Dombrovskis, Leons Leščinskis, Marita Lūriņa, Kaspars Gods, Armands Kaušelis, Madara Melne, Sigita Jevgļevska, Zanda Štrausa, Uldis Stelmakers, Anita Kvāla, Aivars Kalnarājs, Marģers Eglinskis, Jānis Dreiblats, Ivars Krastiņš, Juris Āboliņš, Inese Jurjāne, Lelde Kaupuža un Anda Albuže.

Biļešu cenas – Ls 3 līdz Ls 6.