„Daudz laimes” – Edgara Pujāta jubilejas un IV studijas tikšanās vakars

„Daudz laimes” – Edgara Pujāta jubilejas un IV studijas tikšanās vakars

20 janvāris, 2011

11. februārī Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts svinēs savu 40. jubileju, šogad paiet arī 20 gadi, kopš Edgars ir Liepājas teātra aktieris. 14. februārī plkst. 19:00 E. Pujāts aicina visus uz Liepājas teātri, kur notiks viņa jubilejas un IV studijas tikšanās vakars, kuram dots zīmīgs nosaukums „Daudz laimes”.

E. Pujāts beidzis Liepājas teātra IV studiju un nolēmis sarīkot koncertu, lai beidzot tās absolventi atkal varētu satikties. Skatītājiem būs iespēja uz Liepājas teātra skatuves redzēt gandrīz visus IV studijas beidzējus: Aigaru Rozenbergu, Annu Putniņu, Vitu Vārpiņu, Indru Vaļenieci, Armandu Zvirbuli, kā arī savus ikdienas kolēģus – Egonu Dombrovski, Inesi Kučinsku un Sigitu Jevgļevsku.

Visā mūsu kursā jubilejas ir nosvinētas pa kaktiem. Gribu, lai visi sanākam kopā, un arī skatītāji redz, kādi esam kļuvuši,” uzsver E. Pujāts.

Koncerta nosaukums „Daudz laimes” nav izvēlēts nejauši. Šāds nosaukums bija IV studijas diplomdarba izrādei, kuru 1993. gadā iestudēja Ēriks Vilsons. Šāds nosaukums ir arī iemīļotam TV raidījumam, kuru vada Aigars Rozenbergs.

„Koncertu veidos divas daļas – 1. daļā projekcijās tiks rādīti fragmenti no mūsu diplomdarba izrādes, šo daļu vadīšu es pats, lai kolēģi atpūšas. 2. daļu vadīs Aigars Rozenbergs – tajā vairāk paredzēti apsveikumi,” nosmej aktieris.

Koncertā klausītājiem tiks piedāvātas dziesmas no muzikālajām izrādēm „Dāmu paradīze”, „Kaķīša dzirnavas”, „Lilioms” u.c., kurās aktieris atveidojis galvenās lomas. „Esmu ieplānojis nodziedāt vienu dziesmu arī ar Juri Bartkeviču – vienu no maniem pedagogiem,” savās iecerēs padalās E. Pujāts. Dziedās arī koncertapvienības „Aģenti” puiši, tiks izpildīta dziesma duetā ar dēlu Kristapu u.c.

Aktieris muzicēs kopā ar mūziķiem Normundu Kalniņu, Māri Kupču un Māri Zīlmani.

Biļešu cenas no Ls 2 līdz Ls 6.