Dramaturgs Lauris Gundars aicina uz lugu ekspresdarbnīcu!

Dramaturgs Lauris Gundars aicina uz lugu ekspresdarbnīcu!

3 maijs, 2011

Pašlaik Liepājas teātrī strādā režisors un dramaturgs Lauris Gundars, iestudējot savu lugu „Laimesciema podniekdarbnīca” (pirmizrāde 2. jūnijā). Tā kā Lauris Gundars ir arī Latvijas Kultūras akadēmijas Dramaturģijas programmas vadītājs, grāmatas DRAMATIKA autors, esot Liepājā, viņš nolēmis sarīkot lugu ekspresdarbnīcu, jo, viņaprāt, klusībā ikvienam ir padomā kaut vai viena luga.

L. Gundars aicina ikvienu, kas jelkad gribējis rakstīt vai ir jau kaut ko uzrakstījis, bet darbu noslēpis atvilktnē. Darbnīcas mērķis ir veicināt latviešu lugu rašanos, motivēt jaunus autorus, iesācējus. Tiek aicināts ikviens interesents – dalībnieku vecums nav ierobežots.

Ekspresdarbnīcā notiks divas nodarbības, kurās paredzētas ievada lekcijas, kā arī dalībnieku lugu ieceru analīze. Pēc darbnīcas dalībnieki tiks aicināti veidot savas lugas, papildinot zināšanas par dramaturģiju neklātienē. Visus, kas vēlas izmēģināt savus spēkus lugu rakstīšanā un uzzināt par dramaturģijas procesu, L. Gundars gaidīs Liepājas teātra Šampanieša zālē 19. un 20. maijā. Nodarbības notiks no plkst. 15:00 līdz 17:30.

Lai gan Rīgā šāda darbnīca darbojas pastāvīgi, Liepājā tā notiks pirmo reizi! Tālrunis informācijai – 634 07812 begin_of_the_skype_highlighting 634 07812 end_of_the_skype_highlighting

Tiekamies Liepājas teātrī!