Egonam Dombrovskim pasniegta Harija Liepiņa balva!

Egonam Dombrovskim pasniegta Harija Liepiņa balva!

30 marts, 2015

Atzīmējot Starptautisko Teātra dienu, šodien, 27.martā Eduarda Smiļģa Teātra muzejā svinīgā ceremonijā tika pasniegtas balvas par izciliem sasniegumiem Teātra mākslā.

Laureātus sveica iepriekšējo gadu balvu laureāti, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas pārstāvji, draugi un kolēģi, kā arī laureātiem tiks pasniegtas mākslinieka Māra Šustiņa veidotas goda zīmes – ordeņi.

2014.gada Harija Liepiņa balvas laureāts Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktieris Leonīds Lencs pasniedza Harija Liepiņa balvu Liepājas teātra aktierim EGONAM DOMBROVSKIM un netaupīja kolēģim gan siltus vārdus un laba vēlējumus, gan dzejas rindas krievu valodā.

„Esmu ļoti pagodināts, laimīgs un saviļņots, ka varu stāvēt uz šīs skatuves un saņemt šo balvu un vēlos piebilst, ka esmu emocionāli bagāts cilvēks strādājot teātrī,” tā aktieris Egons Dombrovskis.
Aktieri sveica arī komponists Raimonds Tiguls un Latvijas Kultūras akadēmijas studente Elīna Avotiņa ar dziesmu „Ļauj man zināt”, ko Egons Dombrovskis izpilda Dž. Dž. Džilindžera izrādē „Killlera dienasgrāmata”.

MĪLAM un LEPOJAMIES!