Ekstravagantais Triānas Parks gatavojas akustiskajai tūrei. Koncerts arī Liepājas teātrī!

Ekstravagantais Triānas Parks gatavojas akustiskajai tūrei. Koncerts arī Liepājas teātrī!

22 septembris, 2015
Maris Silis Photography

Jau novembra sākumā ar koncertu Latgales vēstniecībā «GORS», Rēzeknē, eklektiskā poproka grupa Triānas Parks atklās savu pirmo akustisko koncerttūri «Acoustic Moon Sessions». Tās ietvaros 19. novembrī grupa koncertēs Liepājas teātrī.

«Izlēmām doties akustiskajā tūrē pēc tam, kad 2014. gadā iesildījām mūziķi «Everlast», pieskaņojoties koncerta noskaņām, izpildījām savus skaņdarbus īpaši sagatavotās un grupai neraksturīgās aranžijās, kas pašiem ļoti iepatikās, tāpēc arī savu Latvijas tūri plānojam pavisam neierastu – uz skatuves būs ne tikai klavieru skaņas, bet arī čells un citi akustiskie instrumenti,» stāsta grupas soliste Agnese Rakovska.

Tūres nosaukums liek aizdomāties par sajūtām, kas valda pilnmēness laikā. «Vēlamies koncerta laikā uzburt maģisku noskaņu un aizvest klausītāju kādā tālākā ceļojumā, lai ieraudzītu pavisam citu Triānas Parku,» turpina Agnese.

Koncertos gaidāmi grupas draugi – īpašie viesi, bet jau pavisam drīz grupa saviem klausītājiem piedāvās singlu latviešu valodā.

Biļetes pieejamas «Biļešu serviss» tirdzniecības vietās un internetā: www.bilesuserviss.lv

Šobrīd Triānas Parks gatavojas koncertēšanai «Liveurope» festivālā Polijā, kā arī «Waves Bratislava» festivālā, kas oktobrī norisināsies Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā.

/Informāciju sagatavoja Laura Lauziniece/