Gaidīsim Jūs teātrī jau no 16. novembra!

Gaidīsim Jūs teātrī jau no 16. novembra!

10 novembris, 2021

Liepājas teātris ir priecīgs paziņot, ka no 2021. gada 16. novembra atsāksies izrādes, turklāt īsā laikā gaidāmas 4 pirmizrādes:

Pēters Turrīni „Tas arī viss” (Edgara Pujāta monoizrāde, režisors Mārtiņš Kalita) – pirmizrāde 16. novembrī;
Makss Frišs „Biogrāfija. Spēle” (režisors Valters Sīlis) – pirmizrāde 21. novembrī;
Rasa Bugavičute-Pēce „Vilki” (režisors Toms Treinis) – pirmizrāde 27. novembrī;
Alesandro Bariko „Jaunā līgava” (režisors Dž.Dž.Džilindžers) – pirmizrāde 4. decembrī.

Atgādinām, ka teātri apmeklēt klātienē iespējams tikai tiem skatītājiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, kā arī tiem, kuri Covid-19 pārslimojuši. Ierodoties teātrī, skatītājiem būs jāuzrāda ieejas biļete kopā ar derīgu pasi vai ID karti un un sadarbspējīgu pārslimošanas vai vakcinācijas Covid-19 sertifikātu. Ieejas biļete būs derīga tikai kopā ar minēto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Prasība attiecas arī uz bērniem no 12 gadu vecuma. Tā kā teātris nevar nodrošināt atsevišķu sektoru un ieejas, bērni līdz 12 gadu vecumam bez COVID 19 sertifikāta teātri apmeklēt nevar. Gan teātrī, gan visu izrādes laiku skatītājiem pareizi jālieto maska, nosedzot gan degunu, gan muti. Maska jālieto, arī apmeklējot teātra kasi.

Kase darbu atsāks 2021. gada 16. novembrī un strādās, kā parasti. Biļetes uz izrādēm novembrī un decembrī interneta vietnē www.bilesuparadize.lv jau iespējams iegādāties. Skatītāju zālē vietas ir izkārtotas, ievērojot šaha principu; blakus sēdvietās var atrasties ne vairāk kā 2 skatītāji. Izrādes laikā jāsēž savās vietās un tās mainīt nedrīkst, lai saglabātu nepieciešam distanci ar citiem apmeklētājiem.

Skatītājiem, kuri biļetes uz novembra un decembra izrādēm bija rezervējuši pirms ārkārtas situācijas sākšanās, rezervācijas tiek saglabātas, taču vietas iespējams ir  mainītas. Jaunās vietas iespējams uzzināt, no 16. novembra sazinoties ar Liepājas teātra kasieri (26117999). Skatītāji, kuri biļetes uz novembra un decembra izrādēm ir  nopirkuši, apmeklē izrādes ar nopirktajām biļetēm. Jāņem vērā, ka vietas iespējams ir mainītas, taču tās būs saglabātas pēc iespējas tuvāk iepriekšējām vietām (pirms izrādes skatītājs tiks informēts par izmaiņām).