„Gaismiņa” savu 20 gadu jubileju svinēs ar koncertiem Liepājas teātrī!

„Gaismiņa” savu 20 gadu jubileju svinēs ar koncertiem Liepājas teātrī!

17 decembris, 2014

Bērnu un jauniešu radošās izaugsmes studija „Gaismiņa” šogad atzīmē savas esības 20 gadu jubileju. Par godu šim notikumam 20.decembrī Liepājas teātrī ikviens gaidīts uz īpašiem jubilejas koncertiem „Ceļš”. Koncertu sākums pulksten 15:00 un pulksten 18:00

Koncerts „Ceļš” tiek veidots kā muzikāli daudzveidīgs ceļojums, kurā piedalīsies gan vairāku paaudžu studijas dalībnieki, gan studijas „Gaismiņa” skatuves draugi: saksofona spēles meistars Artis Gāga, dziedātāja Māra Upmane – Holšteina, Zanda Štrausa, Liepājas teātra aktieri Viktors Ellers, Sandis Pēcis, Agnese Jēkabsone un Inese Kučinska. Koncerta programmu veido Dzintra Orba un studijas „Gaismiņa” bijusī dalībniece, vokālā pedagoģe Ieva Dreimane. Muzikālo pavadījumu izspēlēs Normunds Kalniņš, Mārtiņš Bērtulis, Andris Alviķis, Kārlis Klotiņš, Edgars Šmiukšis un Marta Kauliņa. Koncerta režisore – Maija Kalniņa, horeogrāfiju veido Latvijas Kultūras akadēmijas laikmetīgās dejas jaunā horeogrāfe Karīna Lapšina.

Studijas dibinātāja un vadītāja Dzintra Orba, gatavojot jubilejas koncertu vēlas dāvāt šos svētkus visiem tiem, kuri šajos divdesmit gados bijuši un ir daļa no „Gaismiņas”: „Tie noteikti ir visi tie, kuru ceļš kaut mazu sprīdi ir bijis saistīts ar šo studiju dalībnieka statusā, gan mūsu klausītāji. Jo mūsu esība var notikt tikai mijiedarbībā. Mācoties izprast un saprast mūzikas pasauli un dāvāt šo esības prieku tālāk pasaulei. Tā gaisma, kuru rada mūzika, noteikti bagātina mūs katru kā cilvēku, neatkarīgi no nodarbošanās, uzskatiem un pārliecības”.

Jubilejas koncerts var notikt, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda, Latvijas Valsts mežu, Liepājas Kultūras pārvaldes, Liepājas pilsētas domes NVO projektu konkursiem, Liepājas Rotari kluba un SIA „UPTK” finansiālam atbalstam.