Dumpīguma un brīvības alku klātbūtne ir ierakstīta ne tikai cilvēkos, bet arī… zirgos. Zirgu uz skatuves ir daudz, un veids, kā tos parādīt, šķiet vienkāršs un atjautīgi atrisināts. Aktieri līdzīgi bērniem rotaļu laukumā enerģiski stumj tādas kā ķerras ar zirgu galvām, raisot asociācijas gan ar zemes arājiem, gan ratiņu stūmējiem un vienlaikus vedinot domāt par tēla iespējamo simbolisko nozīmi – spēka un slāpētu dziņu avotiem, ko katrs cilvēks nes sev līdzi.

— Valda Čakare “Purva bridējs ugunī” // “Kroders.lv”

Iegādājies īpašu suvenīru Liepājas teātra atbalstam!

Smiekli, asaras, mokas un uzvaras, ieelpa un izelpa vienā ritmā… Tieši uz šiem skatuves vecajiem dēļiem tapušas tādas izcilas izrādes kā “Kaupēn, mans mīļais!”, “Killlera dienasgrāmata”, “Hanana”, “Ragana”, “Spēlē, Spēlmani!”, “Pūt, vējiņi!”, “Sods un noziegums”, “Stavangera” un daudzas citas.  Liepājas teātra skatuves mugurkauls – vecie grīdas dēļi – tik ilgi kalpojuši mums, nu tie gatavi glabāt savus piedzīvojumus, pārdzīvojumus un noslēpumus pie jums!

Unikāls suvenīrs Liepājas teātra atbalstam! Tev ir iespēja atbalstīt Liepājas teātri, savā īpašumā iegūstot vienu no nedaudzajiem Liepājas teātra skatuves vecās grīdas fragmentiem. Suvenīra minimālā cena ir 25 eiro, taču Tev ir iespēja atbalstīt teātri, ziedojot par suvenīru vairāk – Tavam atbalstam nav robežu! Suvenīru skaits ir ierobežots – 65.

Īsts Liepājas teātra skatuves vecās grīdas dēļa fragments:
materiāls – koks un caurspīdīga materiāla dekors ar tekstu #KURŠKURU LIEPĀJAS TEĀTRIS 2020
izmērs – aptuveni 6cm (garums) x 5cm (platums) x 15cm (augstums);
iesaiņojums – dāvanu maisiņš no auduma ar aizsienamu galu un īpašs – ar roku rakstīts – Liepājas teātra aktiera sveiciens.

Kur iegādāties:
*Attālināti – apmaksājot rēķinu (sazinoties pa tālruni: 29352460 vai ieva.dzerkale@liepajasteatris.lv).

Suvenīra cenā (25 eiro) ir iekļauta tā piegāde uz pakomātiem vai Latvijas Pasta nodaļu visā Latvijas teritorijā. Pēc veiktās apmaksas vienas darba dienas laikā Liepājas teātra darbinieks sazināsies ar jums par piegādes vietu. Suvenīrs tiek piegādāts uz pircēja izvēlētu pakomātu vai pasta nodaļu atbilstoši sūtījuma piegādātāja noteiktajam piegādes laikam, kas ir atkarīgs no piegādes adreses un piegādes pakalpojuma noslodzes.

Lai pievienot komentāru