Iespējams iegādāties biļetes uz izrādēm aprīlī!

Iespējams iegādāties biļetes uz izrādēm aprīlī!

6 februāris, 2012

Sākusies biļešu tirdzniecība uz aprīļa mēneša izrādēm.

“SODS UN NOZIEGUMS”, kuru pēc krievu dramaturga Leonīda Andrejeva lugas “Jekaterina Ivanovna” veido režisors Dž.Dž.Džilindžers, pie skatītājiem nonāks 5. aprīlī. Tā būs melodrāma par iedomām, bailēm un šaubām, kas dzīvo cilvēkā un ārda dvēseles mieru un harmoniju.

Lomās: Egons Dombrovskis, Inese Kučinska, Anda Albuže, Mārtiņš Kalita, Signe Ruicēna, Kaspars Gods, Edgars Pujāts, Marģers Eglinskis, Armands Kaušelis un Gatis Maliks.

26. aprīlī pirmizrāde Ē.M.Remarka izcilajam darbam “TRĪS DRAUGI”, kuru režisors Valdis Lūriņš nosaucis par stāstu par kādu mīlestību.

29. aprīlīpie bērniem atgriežas “NEZINĪTIS”. Darbība norisinās pasaku pilsētā, kurā dzīvo knīpas un knauķi. Kopā ar Nezinīti bērni izrādē var atrast atbildes uz daudziem jautājumiem, piemēram, vai no saules var atlūzt gabals un trāpīt kādam pa galvu, kā arī atcerēties, ka draudzībai dzīvē ir vislielākā vērtība.

Vēl aprīlī iespējams noskatīties izrādes “LAIMESCIEMA PODNIEKDARBNĪCA”, “SPĒLĒ, SPĒLMANI!!”, “RAGANA”, “RUNCIS ZĀBAKOS” u.c.

Viss aprīļa repertuārs atrodams sadaļā “REPERTUĀRS”.

Iespējams iegādāties biļetes arī uz izrādēm maijā. Repertuāru iespējams noskaidrot, zvanot uz kasi: 634 22406