Iespējams iegādāties biļetes uz izrādēm februārī!

Iespējams iegādāties biļetes uz izrādēm februārī!

2 decembris, 2011

Sākusies biļešu tirdzniecība uz februāra mēneša izrādēm.

9. februārī pirmizrāde mazajiem skatītājiem – režisors Mārcis Lācis vērtējumam nodos izrādi “RUNCIS ZĀBAKOS”, kas veidota pēc Šarla Pero pasakas motīviem, bet kuru mūsdienu aktualitātēm pielāgojis dramaturgs Andris Kalnozols. Režisors sola  dziesmas, dejas, savdabīgus kostīmus, daudznozīmīgus dialogus, dūmus un pārvērtības, kas mūs visus kopā novedīs pie labām pasakas beigām.

Īpašs mīlētāju vakars gaidāms 14. februārī, kad neierastā laikā – plkst. 21:00 – iespējams apmeklēt komēdiju “ŠIKĀS KĀZAS”. Vai cilvēks, ar kuru esam kopā, ir mūsu īstais? Vai var iemīlēties vienā vakarā? Uz šiem jautājumiem atbildes meklē izrādes varoņi.

21. februārī atklāsim vīriešu pasaules noslēpumus vienā no visiemīļotākajām Liepājas teātra izrādēm, kura jau iekļuvusi teātra Zelta fondā – “VISS PAR VĪRIEŠIEM”. Egons Dombrovskis, Kaspars Gods un Leons Leščinskis iejutīsies visdažādākajos tēlos, lai atklātu visas iespējamas vīrieša dzīves peripetijas.

Vēl februārī iespējams noskatīties izrādes “SPĒLĒ, SPĒLMANI!”, “HANANA”, “LAIMESCIEMA PODNIEKDARBNĪCA”, “ADVENTS SILMAČOS” u.c.

Viss februāra repertuārs atrodams sadaļā “REPERTUĀRS”.