Iespējams iegādāties biļetes uz Liepājas teātra septembra un oktobra izrādēm!

Iespējams iegādāties biļetes uz Liepājas teātra septembra un oktobra izrādēm!

30 augusts, 2010

Septembrī un oktobrī Liepājas teātrī gaidāmi vairāki īpaši notikumi – divu mēnešu laikā paredzētas četras pirmizrādes!

104. sezonu Liepājas teātris atklās 10. septembrī ar Rūdolfa Blaumaņa lugas „Ugunī” iestudējumu, pie kura pašlaik strādā režisors Rolands Augustins (Atkočūns). Edgara un Kristīnes mīlas stāstu izdzīvos jaunie Liepājas teātra aktieri Mārtiņš Kalita un Agnese Jēkabsone vai Edgars Ozoliņš un Ilze Būde.

21. septembrī un 24. oktobrī iespējams noskatīties 2009./2010. gada „Spēlmaņu nakts” balvai visvairāk nominēto izrādi „Hanana” (režisors Dž.Dž.Džilindžers).

7. oktobrī priekškaru vērs muzikāla komēdija bērniem „Nezinītis”. Režisore Lelde Kaupuža-Eglinska palīdzēs mazajiem skatītājiem atrast atbildes uz daudziem jautājumiem, piemēram, vai no saules var nolūzt gabals un trāpīt kādam pa galvu? Nezinīša lomā Rolands Beķeris.

20. un 21. oktobrī plašākai auditorijai būs iespējams noskatīties arī Liepājas teātra jauno aktieru diplomdarbus – Joza Gruša muzikāli traģisko komēdiju „Mīla, džezs un velns” (mūzikas autors Juris Kulakovs), kā arī Tenesija Viljamsa atmiņu lugas „Stikla zvērnīca” iestudējumu. Abus diplomdarbus veidojuši režisori Velta un Vītauts Anuži.

23. oktobra vakarā uz skatuves atgriezīsies Denija Kinga krimināltrillleris „Killlera dienasgrāmata”, kuru režisors Dž.Dž.Džilindžers iestudēja 2007. gadā. Gadu gaitā izrāde ieguvusi gan skatītāju mīlestību, gan kritiķu atzinību. Par Jana lomas atveidojumu Egons Dombrovskis saņēmis 2006./2007. gada „Spēlmaņu nakts” balvu nominācijā „Gada aktieris”.

Septembrī un oktobrī tiek piedāvāts noskatīties arī izrādes „Pīļu medības”, „Viss par vīriešiem”, „Beigta balle’, „Brāļi”, „Ceplis”, “Cenzors” u.c.

Viss septembra un oktobra repertuārs aplūkojams sadaļā „REPERTUĀRS”.