INFORMĀCIJA BIĻEŠU ĪPAŠNIEKIEM PAR IZRĀDĒM NO 18. OKTOBRA!

INFORMĀCIJA BIĻEŠU ĪPAŠNIEKIEM PAR IZRĀDĒM NO 18. OKTOBRA!

14 oktobris, 2021

Liepājas teātris ir atsācis biļešu tirdzniecību uz izrādēm, kuras plānotas laika posmā līdz 7. novembrim (ieskaitot).

Uz izrādēm, kas plānotas pēc 7. novembra (ieskaitot decembra izrādes un svētku koncertu), biļešu tirdzniecība pašreiz netiek atsākta, taču biļetes ir iespējams rezervēt Liepājas teātra kasē klātienē vai zvanot pa tālruni 26117999 vai 634 22406. Kases apmeklējuma laikā sejas maskas lietošana ir obligāta! (Kases darba laiks: otrdiena – svētdiena 12:00 – 18:00 un stundu pirms izrādes, pirmdiena – brīvdiena). Plānots, ka biļešu tirdzniecība uz izrādēm, kas plānotas pēc 7. novembra, tiks atsākta ne vēlāk kā 3.novembrī.

Skatītājiem, kas jau iegādājušies biļetes uz izrādēm, biļetes mainīt nav nepieciešams, tiks nodrošināta sēdvieta tajā pašā cenu zonā.  Līdz šim veiktās rezervācijas paliek spēkā, nodrošinot sēdvietu tajā pašā cenu zonā, bet ja zāles piepildījuma dēļ nebūs iespējams rezervāciju nodrošināt, Liepājas teātris par izmaiņām sazināsies personiski.

Izrādes Liepājas teātrī no 18.oktobra notiek atbilstoši epidemioloģiskās drošības noteikumiem – personalizētas biļetes, distance, blakus sēdvietās ne vairāk kā 2 personas, kā arī OBLIGĀTI visa teātra apmeklējuma un izrādes laikā pareizi lietojot sejas masku.

Atgādinām, ka 15. un 16. oktobrī  izrāde „DĒMŌNS” notiks, kā paredzēts.  Teātrī un visu izrādes laiku skatītājiem pareizi  jālieto sejas maska, aizsedzot degunu un muti!! 17. oktobrī plkst. 15:00 izrāde „DĒMŌNS ir atcelta! Skatītāji, kas biļetes uz 17.10. izrādi pirkuši internetā, naudu saņems savos kontos automātiski, skatītāji, kas biļetes iegādājušies kasē, aicināti tās nodod, saņemot pretī naudu vai samainot biļeti uz 15. vai 16. oktobra izrādi.

Paldies par sapratni!