Informācija skatītājiem!

Informācija skatītājiem!

27 augusts, 2020

No 2020. gada 4. septembra Liepājas teātris uzsāks valsts ārkārtējās situācijas laikā nenotikušo izrāžu rādīšanu. PĀRCELTO IZRĀŽU SARAKSTS SKATĀMS ŠEIT! (Informācija atjaunota 4.09.2020.)!

Gaidot tikšanos ar skatītājiem, vēlamies informēt jūs arī par skatītāju plūsmas organizēšanu, distances nodrošināšanu un citiem piesardzības pasākumiem Liepājas teātrī – INFORMĀCIJA SKATĪTĀJIEM PIEEJAMA ŠEIT!

Informējam, ka šobrīd vēl netiek mainītas biļetes uz izrādēm “Purva bridējs ugunī”,”Precības”, “Bernardas Albas nams” un “Ķiršu dārzs”. Sekojiet līdzi informācijai.

Lai apmeklētu pārcelto izrādi, no 2020. gada 18. augusta līdz 1. septembrim ir jāveic biļetes apmaiņa Liepājas teātra kasē. Ja šajā laika posmā nav iespējams ierasties Liepājas teātra kasē, jāveic rezervācija, zvanot uz teātra kasi.

Līdz 1. septembrim biļetes varēs rezervēt skatītāji, kuriem bija biļetes uz attiecīgajām izrādēm un tās tika pārceltas. Sākot no 2. septembra, ja būs atlikušas brīvas vietas, biļetes uz izrādēm būs pieejamas tirdzniecībā www.bilesuparadize.lv un Biļešu Paradīzes kasēs. Biļetes uz pirmizrādēm “Dēmons” (3.10.) un “Saviļņojums” (17.10.) būs pieejamas tirdzniecībā pēc 15.09.

Uzmanību – blakus sēdvietās var atrasties ne vairāk kā divas personas, kas nav vienas mājsaimniecības locekļi, un ne vairāk kā četras personas, kas ir vienas mājsaimniecības locekļi.

Ievērojot valstī noteiktos drošības apstākļus par distances ievērošanu, iepriekš noteiktās sēdvietas var atšķirties. Lielās un mazās zāles plāni pieejami šeit! Mainot biļetes, tās tiks personalizētas – tiks norādīts skatītāja vārds, uzvārds un telefona numurs. Ierodoties teātrī uz izrādi, kopā ar biļeti obligāti jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments.

LIEPĀJAS TEĀTRA KASE (Teātra iela 4)
Kasiere: Benita Borga
Otrdien – svētdien: 12.00-18.00 (un stundu pirms pasākuma)
Pirmdien: slēgts
Tālrunis: 634 22406, 26117999
E-pasts: kase@liepajasteatris.lv