Izrāde “Vienaldzības gadsimts” Tavā ekrānā!

Izrāde “Vienaldzības gadsimts” Tavā ekrānā!

15 decembris, 2021

Ne visiem šobrīd ir iespējams atnākt uz teātri, tāpēc Liepājas teātris piedāvā izrādes “Vienaldzības gadsimts” (režisors Dmitrijs Petrenko) digitālo versiju noskatīties mājās. Šis ir iespējams, pateicoties VKKF projekta mērķprogrammas “KultūrElpa” piešķirtajam finansējumam, TURKLĀT – izrādei izveidoti titri, lai to būtu iespējams noskatīties arī cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem.

Bariņš bijušo klasesbiedru pārceļ klases salidojumu uz tikšanos online videočatā, jo ikdienas skrējienā satikties klātienē kļūst arvien sarežģītāk, turklāt pilsētā noticis terorakts, kā dēļ iziet ielās nav droši.

Tikšanās ir kopīgu atmiņu un pārdzīvojumu pilna, sentimentāli jautra, taču mazpamazām tā kļūst arvien provokatīvāka citam pret citu, pārbaudot visu iesaistīto vērtības, runājot par vārda brīvību, demokrātiju, vairāk vai mazāk liberāliem uzskatiem un, protams, globālo sasilšanu… Kā visi justos, ja viņu teiktais pēkšņi tiktu pavērsts pret viņiem? Laikā, kad mēs visi zinām, kādiem mums jābūt un kādas vērtības jāpārstāv sabiedrības priekšā, kļūst arvien grūtāk palikt līdz galam patiesiem pret sevi, un kā izbēgt no domas, ka mēs tiekam kontrolēti un kāds, līdz ar to, ir nodevējs?

Biļetes cena: 10 eiro. Biļeti iespējams iegādāties ŠEIT: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/104533 Jums tiks atsūtīts izrādes pieejas links, izrādi pēc tās aktivizēšanas iespējams noskatīties nedēļu. Biļetes iespējams iegādāties līdz 15. jūnijam.