Vairāk par dzīvi / TEĀTRIS

Vairāk par dzīvi / TEĀTRIS

Gajs Boltons pēc V.S. Moema romāna

Datums

20. Jan

Laiks

19:00

Ilgums

3 stundas

Muzikāla izrāde ar kaislībām

Vairāk par dzīvi / TEĀTRIS

Režisore Laura Groza

Izrāde 2 cēlienos

Izrādē smēķē Izrādē smēķē

Cena   eur 10.00  -   eur 22.00

Apraksts

Lomās

Tuvākās izrādes

20. Jan

Piektdien

19:00

21. Jan

Sestdien

18:00

18. Feb

Sestdien

18:00

Publikācijas

Vairāk par teātri

Kultūrzīmes

Vēsma Lēvalde

Par teātri un putniem

Kroders.lv

Andra Rutkēviča

Atsauksmes

7 Atsauksmes
Inline Feedbacks
View all comments
Irma

Esmu sajūsmā, iesaku!

Īgnā Tante

Toties es esmu šokā… Izslāpusi pēc teātra ar milzīgu prieku un interesi devos uz šo L.Grozas (visas līdzšinējās izrādes bija patiešām grodas) iestudējumu, cerot ieraudzīt kaut ko supervienreizēju, bet jau pēc pirmajām 20-30 minūtēm man kļuva skaidrs (jeb varbūt neskaidrs), ka, vai nu pandēmijas laikā manas smadzenes ir atrofējušās un es neesmu spējīga kaut kam izrādē tikt līdzi, vai šis patiešām ir pagalam neveiksmīgs iestudējums. Es ļoti atvainojos visiem mūsu brīnišķīgajiem (un pandēmijas laikā netaisnīgi cietušajiem) teātra aktieriem, beidzot redzēju arī jauno paaudzi, kurai tik ļoti vēlējos vismaz aci uzmest, BET izrāde, manā tantes amorfajā un īdzīgajā prātā, ir vnk.… Lasīt vairāk »

Zane

Piekritīšu īgnajai tantei. Pirmo cēlienu vēl varēja skatīties, bet otrais, komplektā ar bezgaisu zālē un ļoti neērto sēdēšanu ložā, bija nebaudāms. Radās sajūta, ka nezināja kā izrādi beigt, tad nu tā, nekā. Protams, kur nu bez minoritātēm? Tā, kāda nodeva vai, šai sabiedrības daļai, ka jāiepin arī tur, kur viņu nav? Un tas plikais dibens? Lēti! Ar to taču vairs nevar pārsteigt. Orķestris bija tik skaļš, vai dziedājums kluss, ka dziesmu tekstus nevarēja saklausīt.

Ieva

Īgnā Tane Es atvainojos, bet Jūs nevariet sprieds par izrādi, ja to nenoskatijāties līdz beigām!
Un Jūsu viedoklis ir tik nekultūrāls! Laikam vien pamatskolu esiet beigusi.

Liepājas teātris

No Liepājas teātra: vēlamies informēt, ka komentāru sadaļa ir domāta tam, lai izteiktu vērtējumu par izrādi. Jūsu viedokļi var būt dažādi – pozitīvi un kritiski, taču lūdzam komentāros neizteikt apvainojumus citiem komentāru autoriem, cienot ikkatru viedokli. Teātris arī informē, ka anonīmie komentāri ar izgudrotām e-pasta adresēm tiks dzēsti.

Maija Bartaševica

Liels paldies par izrādi visam kolektīvam!🤗Tik sen nebiju teātrī tādas emocijas jutusi. Ļoti patika viss, gan aktieru tēlojums, gan mūzika, kustības. Tiešām izbaudīju, noticēju, jutu līdzi…Nav daudz tādu izrāžu, ko labprāt skatītos atkārtoti. Šī ir no tām. Noteikti iesaku redzēt 👍🙂

Vija Lagzdina

Atkal “no viena grāvja otrā”, tikai ne normāli pa ceļa vidu… Ja agrāk nepieņēma izrādi, ja bija pārāk atklātas “mīlas ainas”, tad tagad, tieši otrādi – ja netiks parādits skatitajiem absolūti kails vīrieša ķermenis, grupveida seksa ainas, homo un heteroseksuāļi, tad lugai ” zaļo gaismu” neredzēt. Tas viss BIJA šajā izrādē, to redzēja pat dažiem skatitajiem līdzi paņemtie pamatskolas vecuma bērni…Patiešām, jau kuro gadu, pat gadu desmitus, žēl aktierus, gan vecos, gan jaunos, gan arī nelaimīgos režisorus, kuri maizes kumosa dēļ pielāgojas šīm prasibām un tām piekrīt…. Bet tā ir degradācija, garigi vesels cilvēks publiski to neizrāda…