Izrādi “Boeing, Boeing” rādīsim Slampē un Jelgavā!

Izrādi “Boeing, Boeing” rādīsim Slampē un Jelgavā!

8 oktobris, 2015

24. oktobrī plkst. 18:00 Slampes Kultūras pilī un 25.oktobrī plkst.16.00 Jelgavas Kultūras namā skatītājiem tiks piedāvāta Liepājas teātra izrāde “Boeing, Boeing.”

Ir pagājušā gadsimta vidus… VIŅŠ ir viens. Viņš patiesi un aizrautīgi mīl. Sievietes. Viņa iecienītākā lasāmviela ir starptautisko lidojumu grafiks… VIŅAS ir trīs. Trīs stjuartes. Viņas nekad nesatiekas – kad viena atlido, otra jau lido prom, bet trešā kaut kur pasaules viņā malā gaida savu reisu, lai pēc lidojuma grafika noteiktā laika atkal satiktu VIŅU…VIŅŠ ir ģēnijs, viņš ir radījis sistēmu, kas ļauj veidot kopdzīvi ar visām trim – līdz brīdim, kad kāds aizkadra ģēnijs, izrādās, ir radījis lidmašīnu, kas spēj lidot ātrāk, un lidojumu grafiki izmainās…

Skatītājus gaida aizraujošs un pikants lidojums, kura laikā viņi iepazīs arhitektu Bernāru (Mārtiņš Kalita), viņa uzticamo kalponi Bertu (Anita Kvāla), kura, mainoties Bernāra līgavām, regulāri gan maina ēdienkarti, sekojot katras gaumei, gan meiteņu fotogrāfijas guļamistabā, viņa skolas laika draugu Robēru (Kaspars Kārkliņš), kuram Parīzes tikumi un netikumi ir sveši, jo viņš pats nāk no Provansas un, protams, trīs burvīgās stjuartes – amerikānieti Žaneti (Everita Pjata), vācieti Ženiju (Ilze Jura) un francūzieti Žaklīnu (Signe Ruicēna). Parīze, flirts, mīlestība un lidmašīnām pilnas debesis – ir atslēgas vārdi šim iestudējumam.

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un elektroniski www.bilesuparadize.lv