Ričards III ir īpaši augsta pilotāža un ne jau tikai dzimuma maiņas dēļ, bet arī tādēļ, ka ar Matīsa Budovska iesaistīšanu izmantota leļļu un objektu teātra tehnika, piemēram, Bekingema lomu uzticot Ineses Kučinskas labajai rokai.

— Lauma Mellēna (“Šekspīrs” // “Neatkarīgā Rīta Avīze)

Jaunā līgava

Alesandro Bariko
NEPARASTS STĀSTS 2 DAĻĀS
Režisors – Dž.Dž.Džilindžers

Alesandro Bariko ir itāļu rakstnieks, kura darbi tulkoti un izdoti visā pasaulē. Romāns «Jaunā līgava» («La Sposa giovane») sarakstīts 2016. gadā un Latvijā izdots 2019. gadā, tādēļ šobrīd ir viens no apspriestākajiem rakstnieka darbiem. Romāna dramatizējumu veidojis pats režisors.

Stāsta centrālais notikums ir Līgavas ierašanās, lai pildītu sen dotu solījumu – apprecēt Dēlu. Taču solījuma pildīšanu apgrūtina fakts, ka Dēls nav uz vietas. Arī ģimene, kuras muižā jaunā Līgava ieradusies, mērojot tālu ceļu no Argentīnas, nav informēta par to, kad Dēls atgriezīsies. Un atliek tikai gaidīt, laiku pavadot šajā savdabīgajā namā, kurā valda sava kārtība un noteikumi.

Lomās: Madara Kalna, Inese Kučinska, Edgars Pujāts, Signe Dancīte, Kaspars Gods, Egons Dombrovskis, Leons Leščinskis, Karīna Tatarinova, Edgars Ozoliņš

Pirmizrāde plānota 2021. gadā

Dramatizējuma autors – Dž.Dž.Džilindžers
Režisora asistente  un horeogrāfe – Linda Kalniņa
Scenogrāfs  – Mārtiņš Vilkārsis
Kostīmu māksliniece –  Marina Medvedeva
Komponists  – Andris Vilcāns
Video mākslinieks – Artis Dzērve
Gaismu mākslinieks – Mārtiņš Feldmanis
Romānu no itāļu valodas tulkojusi Dace Meiere

Lai pievienot komentāru