„Pūt, vējiņi!” ir lidojums: spēcīgs, vienots, aizgrābjošs. Tieši piemirstais vārds „aizgrābjošs”, man liekas, visprecīzāk izsaka sajūtas izrādes laikā: tā ierauj sevī kā stihija, tu esi viesuļa centrā, un vari tikai just kopā ar mūziku un tiem, kas uz skatuves. Domas, spriedumi – tas paliek uz vēlāku laiku, un šis brīnišķais pēcsajūtas brīdis ir ilgs.

— Edīte Tišheizere („www.liepajniekiem.lv”/„Pūt, vējiņi!”)

Liepājā viesosies Latvijas Nacionālais teātris!

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Liepājas teātrī viesosies Latvijas Nacionālais teātris 25. un 26. septembrī plkst. 19:00 izrādot iestudējumu “Juveliera jubileja”, kuru veidojis režisors Ģirts Ēcis. Liepājas izrādē piedalīsies aktieri Uldis Dumpis, Lolita Cauka un Lāsma Kugrēna.

Kad juvelierim Morisam Hodžeram palika 30 gadi, viņš savā dzimšanas dienā devās uz Bekingemas pili, lai paņemtu karaliskās regālijas un aizvestu tās uz Vestminsteras abatiju, kur nākamajā dienā notika Karalienes Elizabetes II kronēšana. Pilī viņš satika Elizabeti, kas tobrīd vēl nebija karaliene, un iemīlējās. Elizabete uzcienāja viņu ar tēju un apsolīja apciemot Morisu viņa 90 gadu jubilejā. Morisa 90 gadu jubileja strauji tuvojas, viņš gaida karalieni, bet viņa sieva šim stāstam nespēj noticēt…

Biļetes uz izrādi jau iespējams iegādāties!

Lai pievienot komentāru