Liepājas teātra 107. sezona!

Liepājas teātra 107. sezona!

28 augusts, 2013

Liepājas teātris savu 107. sezonu atklās 13. septembrī, kad ar Pemas Džemsas lugu “PIAFA” debitēs režisore Laura Groza-Ķibere. Leģendāro Francijas kultūras un mūzikas ikonu Edīti Piafu atveidos aktrise Agnese Jēkabsone.

Šosezon tiks veidotas izrādes gan pieaugušajiem, gan bērniem, kā arī jauniešiem – vērtēšanai tiks nodoti 8 iestudējumi, kurus iestudēs 7 režisori, kā arī 2 koncerti – tradicionālais Ziemassvētku koncerts, kas šogad plānots no 14. līdz 22. decembrim, kā arī koncerts par godu Starptautiskajai teātra dienai!

Līdz jaunajam gadam paredzēti vēl trīs jauniestudējumi – 11. oktobrī savu versiju par Annas Brigaderes lugu „SPRĪDĪTIS” rādīs Valdis Lūriņš, jau ierastajā tandēmā – kopā ar komponistu Valdi Zilveri un dzejnieku Jāni Peteru. Titullomā redzēsiet aktieri Rolandu Beķeri.

15. novembrī Dž.Dž.Džilindžera interpretācijā tiks iestudēta Bertolta Brehta līdz šim Latvijā neiestudētā luga „Bungas naktī”, kurai režisors devis nosaukumu „SASODĪTAIS SARKANAIS MĒNESS”, bet 6. decembrī pirmizrāde plānota roķīgam Dankana Šeika un Stīvena Seitera mūziklam jauniešiem “PAVASARA ATMODA” (pēc F. Vēdekinda lugas) Ģirta Ēča režijā.

Pēc jaunā gada – 24. janvārī Leona Leščinska režijā pirmizrāde paredzēta Aleksandra Volodina lugai “PIECI VAKARI”.

21. februārī ar franču dramaturga Marka Kamoleti komēdiju “BOING, BOING!” Liepājas teātrī un teātra režijā vispār debitēs režisors Armands Zvirbulis.

24. aprīlī ar Turgeņeva lugu “MĒNESIS UZ LAUKIEM” Liepājas teātrī atgriezīsies provokatīvais krievu režisors Konstantīns Bogomolovs, savukārt sezonas pēdējais jauniestudējums Kristo Boičeva lugai “LIELAIS GETSBIJS” (pēc F.S. Ficdžeralda romāna) Dž.Dž.Džilindžera režijā pirmizrādi piedzīvos 16. maijā.