Liepājas teātra piedāvājums aprīlī un maijā!

Liepājas teātra piedāvājums aprīlī un maijā!

11 marts, 2013

Ir iespējams iegādāties biļetes uz Liepājas teātra iestudējumiem aprīlī un maijā! Gaidāma gan pirmizrāde, gan vairākas izrādes tiks spēlētas pēdējo reizi!

19.aprīlī pirmizrādi piedzīvos iestudējums “LUKRĒCIJA BORDŽIJA” – Viktora Igo darbs par vienu no vēstures valdzināšākajām un noslēpumainākajām sievietēm, par kuru klīst daudzas leģendas, kas saistītas ar baumām par neskaitāmām indēšanām un slepkavībām. Laikmetīgā melodrāmā šo lugu pārvērtīs režisors Dž.Dž.Džilindžers.

Lomās: Signe Ruicēna, Kaspars Gods, Mārtiņš Kalita, Egons Dombrovskis, Edgars Ozoliņš, Gatis Maliks, Sandis Pēcis, Rolands Beķeris, Viktors Ellers, Kaspars Kārkliņš, Agnese Jēkabsone, Everita Pjata, Anete Berķe, Ilze Būde, Laura Jeruma un Ilze Jura.

23.aprīlī PĒDĒJO REIZI iespējams noskatīties Regnāra Vaivara iestudēto sadzīvisko traģikomēdiju “GOGOLMOGOLS” par divu franču puišu piedzīvojumiem kādā Latvijas nostūrī. Braucot ciemos, tiem pat sapnī nav rādījušies notikumi, kurus abi piedzīvos trijās dienās un trijās naktīs. Galvenajās lomās – Viktors Ellers un Kaspars Kārkliņš.

11.maijā PĒDĒJO REIZI izskanēs arī Valda Lūriņa veidotā likteņdrāma par Aleksandra Čaka daiļradi un dzīves līkločiem -“SPĒLĒ, SPĒLMANI!”. Imanta Kalniņa mūzikas pavadībā tiks izdziedāti un izdzīvoti neksaitāmi A. Čaka dzejoļi par pašpuikām, strēlniekiem, mīlestību pret savu pilsētu un sirdi, kas pukst uz trotuāra. Par Dzejnieka daudzšķautņauno personību stāstīs arī četri Čaki – Kaspars Kārkliņš, Viktors Ellers, Sandis Pēcis un Pēteris Lapiņš.

Savukārt 18.maijā izrādes “TRĪS DRAUGI” laikā sveiksim aktieri Ivaru Krastiņu 60. jubilejā. I. Krastiņš iejutīsies krodzinieka Alfonsa lomā, kurš strādā krodziņā, kuru tik bieži apmeklē gan trīs draugi – Roberts, Oto un Gotfrīds, gan vēlāk arī Roberta mīļotā – Patrīcija.

Vēl šajos mēnešos iespējams noskatīties izrādes “VISS PAR VĪRIEŠIEM”, “STAVANGERA” (PULP PEOPLE), “SODS UN NOZIEGUMS” u.c.

Viss aprīļa un maija repertuārs atrodams sadaļā “REPERTUĀRS”.