Liepājas teātra piedāvājums aprīlī!

Liepājas teātra piedāvājums aprīlī!

17 februāris, 2014

Ir iespējams iegādāties biļetes uz Liepājas teātra izrādēm aprīlī. Jau tika ziņots, ka režisora Konstantīna Bogomolova plānotais iestudējums “MĒNESIS UZ LAUKIEM” pārcelts uz nākamo sezonu, tā vietā aprīlī paredzēta cita pirmizrāde Dž.Dž.Džilindžera režijā!

4. aprīlī pēc ilgāka pārtraukuma skatītājiem būs iespējams noskatīties vienu no Liepājas teātra Zelta fonda izrādēm – G. Grekova drāmu “HANANA” Dž.Dž.Džilindžera režijā. Tas ir stāsts par kādu ģimeni un tās locekļu savstarpējām attiecībām viena gada garumā. Lugas centrā ir stipra sieviete Ausma, kura vadās pēc sirds likumiem, kas dzīvē diemžēl mēdz nonākt pretrunā ar morāli un reliģiju. Lai gan lugas darbība norisinās laukos un atklāj šodienas skarbo situāciju, režisors darbā saskatījis arī optimistiskas notis – Ausma jebkurā situācijā cenšas rast spēku, lai dzīvotu tālāk.

Lomās: Inese Kučinska, Egons Dombrovskis, Leons Leščinskis, Kaspars Gods, Edgars Pujāts, Anda Albuže un Inese Jurjāne.

Savukārt šī mēneša pirmizrāde – Dž.Dž.Džilindžera skatuves versija Fejas Veldones romānam “DEKAMERONS SPA STILĀ” – gaidāma 25. aprīlī. Ziemassvētku laikā kādā prestižā SPA ierodas vairākas sievietes, kas, atpūšoties džakuzi un tukšojot vienu šampanieša glāzi pēc otras, atklās savas dzīves noslēpumus.

Lomās: Inese Kučinska, Signe Ruicēna, Everita Pjata, Agnese Jēkabsone, Anete Berķe, Ilze Jura, Mārtiņš Kalita, Gatis Maliks, Viktors Ellers, Edgars Ozoliņš, Marģers Eglinskis, Sandis Pēcis, Rolands Beķeris.

Vēl aprīlī iespējams noskatīties izrādes – “PIECI VAKARI”, “SASODĪTAIS SARKANAIS MĒNESS”, “FILUMENA MARTURANO” u.c.

Viss repertuārs pieejams sadaļā “REPERTUĀRS”.