Liepājas teātra piedāvājums februārī!

Liepājas teātra piedāvājums februārī!

14 janvāris, 2015

Ir Iespējams iegādāties biļetes uz izrādēm februārī. Šajā mēnesī gaidāma gan pirmizrāde, gan 50. jubilejas izrāde, kas tiks spēlēta pēdējo reizi.

5. februārī plkst. 19:00 gaidāma iestudējuma “HANANA” 50. jubilejas izrāde, taču iestudējums tiks spēlēts arī PĒDĒJO REIZI! Izrāde, kas iekļauta Liepājas teātra zelta fondā, ir repertuārā no 2010. gada. Tā saņēmusi 6. Spēlmaņu nakts nominācija, tā izrādīta arī Maskavā festivāla “Zelta maska” ietvaros.

13. februārī pirmizrādi piedzīvos E.T.A. Hofmaņa pasakai pieaugušajiem “ZELTA PODS”, kuru iestudē Jans Villems van den Boss. Tā būs izrāde, kurā cieši savīsies realitāte un fantāziju pasaule – tikpat spilgti kā viena no izcilākā romantiskās literatūras pārstāvja Hofmaņa pārējos darbos. Stāsts par studentu Anselmu, kurš, zaļo čūskiņu dziesmu savaldzināts, iemīlas daiļajā Serpentīnā, pat nenojaušot, kādas brīnumu un smieklu pilnas pasaules durvis pavērs šīs jūtas…

Lomās: Rolands Beķeris, Anete Berķe, Inese Kučinska, Egons Dombrovskis, Kaspars Kārkliņš, Everita Pjata, Ģirts Lukevics, Mārtiņš Kalita, Pēteris Lapiņš, Sigita Jevgļevska, Agnese Jēkabsone, Ilze Jura, Anda Albuže, Armands Kaušelis.

22. februārī iespējams noskatīties Džordža Orvela slavenā romāna “1984” iestdējumu Lauras Grozas-Ķiberes režijā. Iestudējums tik tikko ticis nominēts balvas “Kilograms kultūras” balsojumā nominācijā “Teātris”. Orvels savā darbā ir aprakstījis kādu lielvaru, kura ilgojas pēc būtiskas pasaules teritoriālās pārdales un vienas, nemainīgas un nepastrīdamas patiesības ieviešanas un absolutizēšanas. Cilvēki dzīvo nepārtrauktās bailēs no tā, ka viņus novēro Lielais Brālis, kurš viņus var sodīt jebkurā mirklī, lai, nežēlīgi spīdzinot, pārliecinātu par vienīgo patiesību.

Galvenajā lomā: Egons Dombrovskis.

Vēl februārī iespējams noskatīties izrādes “SPRĪDĪTIS”, “PIAFA”,”INDULIS UN ĀRIJA” u.c.

Viss repertuārs pieejams sadaļā “REPERTUĀRS”.