Liepājas teātra piedāvājums februārī!

Liepājas teātra piedāvājums februārī!

14 decembris, 2012

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājas teātra iestudējumiem februārī!

8. februārī gaidāma pirmizrāde itāļu dramaturga Eduardo de Filipo traģikomēdijai “FILUMENA MARTURANO” (Tā precas itālieši) Paolo Landi (IT) režijā. Tā kā lugas darbība notiek Neapolē, skatītājus gaida īstas itāļu kaislības.

Lomās: Inese Kučinska, Egons Dombrovskis, Leons Leščinskis, Anda Albuže, Everita Pjata, Anete Berķe, Gatis Maliks, Sandis Pēcis, Kaspars Kārkliņš, Marģers Eglinskis, Inese Jurjāne, Viktors Ellers un Rolands Beķeris.

12. februārī skatītājiem tiek piedāvāts stāsts par patiesu mīlestību un īstu draudzību – “TRĪS DRAUGI”. Izrādes centrā ir trīs jauni puiši, kas pārdzīvojuši karu – Roberts, Gotfrīds un Oto, kas dienas vada, pelnot sev iztiku, strādādami auto darbnīcā, bet vakaros dodas uz kafejnīcu „Internacionāle”, kur, dzerot rumu, cenšas aizmirst pārdzīvotās kara šausmas. Kad Roberta dzīvē ienāk Patrīcija, puišu draudzība neizjūk – tā kļūst tikai stiprāka. Patrīcija izmaina ne tikai Roberta, bet arī pārējo puišu dzīves.

Galvenajās lomās: Sandis Pēcis, Edgars Ozoliņš, Kaspars Kārkliņš un Anete Berķe.

16. februārī iespējams noskatīties provokatīvā krievu režisora Konstantīna Bogomolova izrādi “STAVANGERA” (Pulp people), kas pēc tam tiks spēlēta arī prestižajā Krievijas festivālā “Zelta Maska”. Iestudējums stāsta par jaunu sievieti Kristīni, kas dodas uz Stavangeru, lai atrastu tur laimi ar interneta vidē iepazītu vīrieti Odu, taču tā ir tikai stāsta virsējā kārta. Aktieri visu izrādes laiku pavada uz skatuves, viņu dzīvei tiek sekots arī ar videokameras palīdzību, nepārtraukti attēlojot katru viņu soli.

Vēl februārī iespējams noskatīties izrādes “SODS UN NOZIEGUMS”, “RAGANA”, “MALĒNIEŠI” u.c.

Viss februāra repertuārs atrodams sadaļā “REPERTUĀRS”.