Liepājas teātra piedāvājums janvārī!

Liepājas teātra piedāvājums janvārī!

7 novembris, 2012

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājas teātra iestudējumiem janvārī!

Janvārī pirmizrādes nav gaidāmas, taču skatītājiem tiks piedāvāts noskatīties iemīļotas izrādes, kā arī būs jāatvadās no iestudējuma “Pīļu medības” varoņiem.

12. janvārī PĒDĒJO REIZI būs iespējams noskatīties Dž.Dž.Džilindžera iestudēto izrādi re minorā “PĪĻU MEDĪBAS”. Izrādi, kurā tiek risināta „mazā cilvēka” tēma – par cilvēku, kurš vīlies savā dzīvē un ikdienā un kurš vienīgo glābiņu un sevis piepildījumu saskata pīļu medībās. Galvenajā lomā – Egons Dombrovskis.

16. janvārī skatītāji tiek aicināti izdzīvot kādas ģimenes stāstu gada garumā drāmā “HANANA”. Lugas centrā ir stipra sieviete Ausma, kura vadās pēc sirds likumiem, kas reizēm mēdz nonākt pretrunā ar morāli un reliģiju. Ausmas lomā Inese Kučinska.

24. janvārī vīriešu pasaules noslēpumus iestudējumā “VISS PAR VĪRIEŠIEM” atklās Egons Dombrovskis, Kaspars Gods un Leons Leščinskis. Pieci stāsti, vienam ar otru nepārtraukti mijoties, atklāj visas vīrieša dzīves hipostāzes. Dažādi vecumi, dažādas pasaules, dažādi mērķi un cerības, taču beigu beigās viss izlīdzinās un saplūst.

Vēl janvārī iespējams noskatīties izrādes “STAVANGERA” (Pulp people), “SODS UN NOZIEGUMS”, “TRĪS DRAUGI” u.c.

Viss janvāra repertuārs atrodams sadaļā “REPERTUĀRS”.