Liepājas teātra piedāvājums maijā!

Liepājas teātra piedāvājums maijā!

29 marts, 2011

Sākusies biļešu tirdzniecība uz maija mēneša izrādēm!

Maijā pirmizrādes nav gaidāmas, taču skatītājiem tiek piedāvātas jau iemīļotas izrādes.

12., 13., un 14. maijā iespējams noskatīties mūziklu “VESTSAIDAS STĀSTS”!

18. maijā PĒDĒJO REIZI tiks rādīta komēdija “BEIGTA BALLE” (rež. Rolands Augustins). Galveno varoni Jāzepu Podsekalu – bezdarbnieku, kurš ir atkarīgs no sievas algas un kurš, nespējot izturēt situāciju, nolemj, ka jānošaujas, atveido Edgars Pujāts. Pārējās lomās Inese Kučinska, Egons Dombrovskis, Anda Albuže, Leons Leščinskis, Anita Kvāla u.c.

25. maijā tiek dota iespēja noskatīties krimināltrillleri “KILLLERA DIENASGRĀMATA”, kuru iestudējis režisors Dž.Dž.Džilindžers. Tas ir stāstu par algotu slepkavu Janu, kurš visas problēmas pieradis atrisināt ar pistoli, indi vai plastmasas maisiņu. Taču dziļi dvēselē vairāk par visu vēlas atrast savu īsto un vienīgo meiteni. Galvenajā lomā – EGONS DOMBROVSKIS, kurš par Jana atveidojumu saņēmis “Spēlmaņu nakts” balvu nominācijā “Labākais aktieris”. Pārējās lomās Edgars Pujāts, Inese Kučinska, Leons Leščinskis, Jūlija Ļaha u.c.  Derīgas arī 6. marta biļetes!

Maijā mazajiem skatītājiem tiek piedāvātas izrādes “KĀ BRĀLĪTIS TRUSĪTIS UZVARĒJA LAUVU” (7. maijs) un “NEZINĪTIS” (17.maijs).

Vēl maijā iespējams noskatīties izrādes “SPĒLĒ, SPĒLMANI!”, “RAGANA”, “HANANA” un “ŠIKĀS KĀZAS”.

Viss maija repertuārs aplūkojams sadaļā “REPERTUĀRS”.