Liepājas teātra piedāvājums martā!

Liepājas teātra piedāvājums martā!

16 janvāris, 2014

Ir iespējams iegādāties biļetes uz Liepājas teātra izrādēm martā. Šajā mēnesī gan pirmizrādes nav gaidāmas, taču notiks koncerts (par godu Starptautiskajai teātra dienai), kā arī būs iespējams apmeklēt izrādes, kas kādu laiku nav spēlētas.

18. martā plkst. 19:00 skatītāji tiek aicināti uz Dž.Dž.Džilindžera melodrāmu “SODS UN NOZIEGUMS” (Katrīna Ivanovna), kas tiks spēlēta pēdējo reizi. Šī ir izrāde par mīlestību un nodevību, par iedomām, bailēm un šaubām, kas dzīvo cilvēkā un ārda dvēseles mieru un harmoniju. Galvenā varone Katrīna tiks sodīta vēl pirms nozieguma izdarīšanas, līdz patiešām sāks darīt lietas, kurās vīrs viņu vainojis.

Galvenajās lomās: Inese Kučinska un Egons Dombrovskis.

19. martā plkst. 10:00 mazos skatītājus gaida tikšanās ar PELNRUŠĶĪTI,  viņas nenovīdīgajām pusmāsām un pamāti. Taču, lai cik daudz darbu arī nebūtu jāpadara, Pelnrušķīte nekad nesūdzas, bet visu dara ar prieku. Un beigās satiek savu princi. Šis ir stāsts par to, ka ja mēs ļoti, ļoti kaut ko gribēsim, tad tas pie mums arī atnāks.

Galvenajās lomās: Laura Jeruma un Edgars Ozoliņš.

25. martā plkst. 19:00 vīriešu pasaules noslēpumus izrādē “VISS PAR VĪRIEŠIEM” atklās Egons Dombrovskis, Leons Leščinskis un Kaspars Gods. Tiks stāstīti pieci stāsti, kas viens ar otru nepārtraukti mīsies, līdz atklās visas vīrieša dzīves hipostāzes.

26. un 27. martā teātrī izskanēs VELTĪJUMU KONCERTS (par godu Starptautiskajai Teātra dienai). Skatītājus šajos vakaros gaidīs daudzi un dažādi pārsteigumi.

Vēl martā iespējams noskatīties izrādes “PIECI VAKARI”, “RAGANA”, “STAVANGERA” (PULP PEOPLE) u.c.

Viss repertuārs pieejams sadaļā “REPERTUĀRS”.