Liepājas teātra piedāvājums martā!

Liepājas teātra piedāvājums martā!

17 februāris, 2015

Ir iespējams iegādāties biļetes uz izrādēm martā, kad gaidāma gan pirmizrāde, gan tiks spēlētas jau iemīļotas izrādes.

3. martā skatītāji aicināti uz smeldzīgu mīlas stāstu “PIECI VAKARI”, lai kopā ar izrādes varoņiem piedzīvotu to patieso brīnumu, kas notiek, kad cilvēki atmet savas bailes un atļauj savā dzīvē ienākt mīlestībai. Galvenajās lomās Egons Dombrovskis, Inese Kučinska, Anete Berķe un Edgars Ozoliņš.

4. martā PĒDĒJO REIZI būs iespējams ielīkoties sapņotāja un fantazētāja Minhauzena pasaulē, iestudējumā “MINHAUZENA PRECĪBAS”! Izrāde ir romantisks stāsts par sapņiem, ilgām un mīlestību. Galvenajās lomās – Mārtiņš Kalita un Everita Pjata.

13. martā pirmizrādi piedzīvos Ļubovas Gruzinovas traģikomēdija “PARADĪZE” Dž.Dž.Džilindžera režijā. Autore savai lugai par pamatu ņēmusi Bībeles tēmu par pasaules radīšanu – mītu par Ādamu un Ievu, taču piedāvājot mūsdienīgu risinājumu un jaunu skatījumu – radot versiju par Paradīzi, kurā mīt jauni Ādams un Ieva. Vai viņiem abiem izdosies izvairīties no grēka?

Lomās: Edgars Pujāts, Kaspars Gods, Edgars Ozoliņš, Samira Adgezalova, Viktors Ellers, Sandis Pēcis, Liene Grava, Rūdolfs Gediņš.

Vēl martā iespējams noskatīties izrādes “STAVANGERA” (PULP PEOPLE), uz kuru derīgas arī janvārī paredzētās izrādes biļetes, “ZELTA PODS”, “INDULIS UN ĀRIJA”, “1984” u.c.

Viss repertuārs pieejams sadaļā “REPERTUĀRS”.