Liepājas teātra piedāvājums novembrī!

Liepājas teātra piedāvājums novembrī!

25 septembris, 2013

Iespējams iegādāties biļetes uz Liepājas teātra izrādēm novembrī! Gaidāma gan pirmizrāde, gan jubilejas izrāde, gan tikšanās ar jau iemīļotiem varoņiem!

15. novembrī pirmizrādi Dž.Dž.Džilindžera režijā piedzīvos Latvijā līdz šim neiestudētas B. Brehta lugas “Bungas naktī” iestudējums, kuram režisors devis nosaukumu “SASODĪTAIS SARKANAIS MĒNESS”, kas sasaucas ar lugā notiekošo – parādoties lugas galvenajam varonim, uzlec arī sarkans mēness, kas izjauc līdzšinējo kārtību un ietekmē visu pārējo lugas varoņu dzīvi.

Lomās redzēsiet aktierus – Egonu Dombrovski, Aneti Berķi, Gati Maliku, Inesi Kučinsku, Edgaru Pujātu, Kasparu Godu un Signi Ruicēnu.

2. novembra vakarā svētki visiem izrādes “VISS PAR VĪRIEŠIEM” cienītājiem. Pateicoties skatītāju mīlestībai, iestudējums ir repertuārā jau kopš 2007. gada un ir viens no vecākajiem teātra repertuārā. Aktieri Egons Dombrovskis, Leons Leščinskis un Kaspars Gods iejutīsies vairāku vīriešu lomās, izdzīvojot dažādas attiecību peripetijas no jaunības līdz vecumam.

Savukārt 5. novembrī savu jubilejas izrādi piedzīvos iestudējums “ŠIKĀS KĀZAS”, kas tiks spēlēts 50. reizi!

Vēl novembrī iespējams noskatīties izrādes “MINHAUZENA PRECĪBAS”, “PIAFA, “LUKRĒCIJA BORDŽIJA” u.c.

Viss repertuārs pieejams sadaļā “REPERTUĀRS”.